banner461
banner195

GÖR-BİR bin 200 aileye yardım ulaştırdı

Görmeyenler Kültür Ve Birleşme Derneği (gör-bir) Başkanı Erol Mutlu Ramazan Ayında Bin 200 Aileye Yardım Ulaştırdıklarını Kaydetti

GÖR-BİR bin 200 aileye yardım ulaştırdı
09 Temmuz 2016 Cumartesi 15:04

banner143
banner134
Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği ramazan ayı süresince öncelikle ihtiyaç sahibi üyeleri olmak üzere dar gelirli ailelere yardım elini uzatmayı sürdürdü.
Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Nevşehir’deki hayırsever iş adamlarının kendilerine ulaştırdıkları gıda, nakit para ve giyim eşyalarının ilimizdeki dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldığını kaydetti.
Ramazan ayı süresince bin 200 dolayında aileye yardım ulaştırıldığını söyleyen Başkan Mutlu, “Her yıl olduğu gibi ramazan ayı süresince derneğimiz yardımsever iş adamlarımız ile ihtiyaç sahibi ailelerimiz arasında bir köprü vazifesi görmeye devam etti. Derneğimize hayırsever vatandaşlarımız tarafından ulaştırılan gıda, giyim eşyası ve nakit para yardımlarımızı kimseyi rencide etmeden ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırdık. Bu yardımların bizlere ulaştırılmasını sağlayan tüm iş adamlarımıza, hayırsever halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.