banner461
banner195

GÖRBİR’den Teşekkür

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetimi son dönemlerde ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarında yapılan ve engellilerin hayatını kolaylaştıran çalışmalardan son derece memnun.

 GÖRBİR’den Teşekkür
24 Ekim 2014 Cuma 15:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetimi son dönemlerde ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarında yapılan ve engellilerin hayatını kolaylaştıran çalışmalardan son derece memnun.

Nevşehir Valiliği başta olmak üzere ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarında engellilerin kurumlara ulaşımını kolaylaştıran çalışmalara son dönemde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün yanı sıra İl Emniyet Müdürlüğünün de eklenmesinin memnuniyet verici olduğunu dile getiren Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, kamu kurum ve kuruluşlarında engellilerin ulaşımlarını kolaylaştıran çalışmalarda bulunan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

Mutlu, “Son yıllarda Nevşehir ili genelinde kamu kurum ve kuruluşlarında gerçekleştirilen çalışmalarla birlikte artık engelli vatandaşlarımız daha rahat bir şekilde bu kurumlara ulaşabiliyor. Emniyet Müdürlüğümüzün ve Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğümüzün bu yöndeki çalışmaları da bizleri oldukça mutlu etti. Tüm kurum ve kuruluşlara engelli kardeşlerimize yaptıkları bu hizmetten, gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.