banner461
banner195

Göre Düğün Salonu Yenilenen Yüzü İle Yeni Sezona Hazır

Göre Belediyesi tarafından kasabaya kazandırılan düğün salonu yenilenerek vatandaşlara daha güzel hizmet için hazır hale geldi.

Göre Düğün Salonu Yenilenen Yüzü İle Yeni Sezona Hazır
04 Şubat 2015 Çarşamba 16:40

banner143
banner134
Göre Belediyesi tarafından kasabaya kazandırılan düğün salonu yenilenerek vatandaşlara daha güzel hizmet için hazır hale geldi.

 

Göre Belediyesi tarafından başta kasaba halkının olmak üzere bölgeye hizmet vermesi için kazandırmış olduğu düğün salonunda yapılan bakım onarım çalışmalarından sonra yeni sezonda evlenecek çiftlerin hizmetine sunuldu. Göre Belediyesi tarafından bölgeye kazandırılan düğün salonu başta kasaba halkı olmak üzere bölgeden de büyük ilgi görmesi sonrasında bakım ve onarım çalışmaları yapılarak daha modern bir şekilde hizmet vereceklerini kaydeden Belediye Başkanı Mustafa Topçu, yeni sezonda evlenecek çiftleri belediye düğün salonunu görmeden düğün yapmamaları konusunda da uyardı. 

*********************

Göre Düğün Salonunda en özel organizasyonlarınız için FİB Ajans Organizasyonun size özel unutulmaz anlar yaşatır...

                        

Evlenmeyen kalmasın!  Evlenmeyen kalmasın! FİB AJANS ORGANİZYONDAN DÜĞÜN KAMPANYASI GEÇ KALMAYIN

İsteğe Göre her türlü Düğün,Nişan Sünnet ve özel günlerinizde FİB ajans ve Organizasyon yanınızda.

Nevşehir de Düğün Sezonu Başladı! Rezervasyon Yapmak İçin Geç kalmayın Gelin görüşelim…

Kapadokya ve Nevşehir Bölgesinin en büyük organizasyonlarına imza atan FİB Haber&FİB Ajans ve Organizasyon şimdi Türkiye nin bir çok yerinden büyük talep görüyor.FİB Ajans &Organizasyon Festival,Şenlik,açılış,Törenler ile Düğün Nişan sünnet gibi her türlü organizasyon da yanınızda.

Gelecek Yıl için Düğün sezonu daha şimdiden açıldı.Düğün Bir çok çiftin hayatında gerçekleşecek en önemli organizasyonlardan birisidir.Yeni bir hayata, sevdiğiniz insanla başlamanın ilk adımıdır.Bu düğün organizasyonun yıllarca hafızalarınızda kalması önemlidir.Her şeyin kusursuz olması gerekir.Fakat evlenecek olan çiftler yoğun tempo,stres ve karmaşa da bu organizasyon için yeterli çabayı gösteremeyebilirler.Bu durumda devreye deneyimli, konusunda uzman ve düğün organizasyon konusunda bilgi sahibi bir kuruluş devreye girer.FİB Ajans ve Organizasyon Diyor ki; Organizasyon bizim işimiz.O gece siz sadece eglenmenize bakin. Gersini biz cok profosyonel bir sekilde ve de uygun fiyatlarla halledelim.KEŞKE dememek için,Zamandan ve Paradan tasarruf Edeyim diyorsanız işte FİB ajans ve Organizasyon sizlerin yanında...


Davetiye

Orkestra

Ses sistemi

Sanatçı Temini

Masa ve Sandalye Giydirme

Gelin Yolu

Gelin Masası

Havai Fişek

İkramlar:Yaş Pasta Kuru Pasta-Döner-İsteğe Göre Yemek Çeşitleri

Profesyonel Kamera Çekimi

Fotoğraf Çekimleri

Tül süsleme

Palyaço

Garsoniyer Hizmeti

Sinevizyon

Lazer

Çiçek

İlahi Grubu

SemazenDüğün,Nişan ve Sünnet gibi tüm organizasyonlarda bölgenin markası olan FİB Ajans Organizasyon,Palyoça sihirbaz ve her türlü animatörler için de Nevşehir Kapadokya ve tüm Türkiye de vatandaşlarımızın hizmetindeyiz…

0 532 627 28 74

0 505 879 93 50

0 384 212 9 444

E-Posta: fibajans50hotmail.com

www.fibajans.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
derinkuyulu - 3 yıl önce
yazıhöyüke gidinde düğün salonu görün.