banner461
banner195

Göre’ye Kazandıracaklarımıza Konsantre Olduk

Nevşehir’de ustalık dönemine ulaşmış sayılı belediye başkanları arasında yerini alan Merkeze bağlı Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, kasabaya kazandıracakları önemli projeler olduğunu ve bu çalışmalara konsantre olduklarını söyledi.

Göre’ye Kazandıracaklarımıza Konsantre Olduk
12 Eylül 2014 Cuma 19:51

banner143
banner134

 Göre’ye Kazandıracaklarımıza Konsantre Olduk

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de ustalık dönemine ulaşmış sayılı belediye başkanları arasında yerini alan Merkeze bağlı Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, kasabaya kazandıracakları önemli projeler olduğunu ve bu çalışmalara konsantre olduklarını söyledi.

Borcunu ödeyemeyen ve personel maaşını bile vermeyen bir belediye devir aldıklarını, o günden bu yana yaptıkları çalışmalar ile belediyenin borcu bulunmayan ve kasasında parası bile bulunan enden belediyeler arasına girdiğini belirten Göre belediye başkanı Topçu, ustalık döneminde beldeye yepyeni değerler katmanın hesaplarını yaptıklarını ifade etti.

Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, “Belediye başkanlığında bu üçüncü dönemimiz bizim. Geldiğimizde borcunu ödeyemeyen, personel maaşı veremeyen, hizmet edemeyen bir belediye vardı. Ancak şu anki durumda Göre belediyesi itibarı olan, borcu olmadığı gibi kasada parası olan bir belediye haline geldi. Çok şükür ki, yaptığımız birçok iş var. Şimdi yapacağımız işler var ve onlara konsantre olduk” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirde 3 tane gereksız beledıye var - 4 yıl önce
göre , sulusaray ve nar bagla gırsın merekze bu beldıyelrı 2000 evler nar dan daha uzak hıç olmazsa nufusu 100 bıni gecer