banner461
banner195

GSHM’den Kuran Kursu Ziyareti

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak İl Müdürü Mustafa Ünlüer ve antrenörlerimiz Karapınar Şeyh-ül Kurra İbrahim Tanrıkulu Kur’an Kursunda hafızlık eğitimi alan öğrencileri ziyaret etti.

GSHM’den Kuran Kursu Ziyareti
21 Ocak 2016 Perşembe 13:40

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak İl Müdürü Mustafa Ünlüer ve antrenörlerimiz Karapınar Şeyh-ül Kurra İbrahim Tanrıkulu Kur’an Kursunda hafızlık eğitimi alan öğrencileri ziyaret etti.

Karapınar beldemizde yatılı olarak 170 kişi  Nevşehir’in çeşitli ilçelerinden, köylerinden ve yakın illerimizden gelerek dini eğitim alan çocuklarımızı Gençlik Spor ailesi olarak akşam saatlerinde yapılan ziyarette hoş sohbetler ederek ikramlarda bulunuldu.

Spor malzemesi de hediye ettiği hafızlarıın sevinçlerine ve gözlerindeki ışıltıya ortak olmanın mutluluğu yaşandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Kur’an Kursuna antrenör görevlendirilmesi yapılarak küçük hafızlarımızın da spor yapması için her türlü imkanın sağlanması için gerekli çalışmaların yapılması için hazırlıklarımız başladı.

Kur ’an Kursundaki küçük hafızlar ve hocaları Fatih Ateş ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.