banner461
banner195

Gülşehir’de Parksız Mahalle Kalmayacak

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, ilçede yeşil alan miktarının her geçen gün yapılan yeni park ve bahçeler sayesinde artacağını belirtti.

Gülşehir’de Parksız Mahalle Kalmayacak
22 Eylül 2015 Salı 14:22

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, ilçede yeşil alan miktarının her geçen gün yapılan yeni park ve bahçeler sayesinde artacağını belirtti.

Gülşehir Belediyesi Park ve Bahçeler tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vahdi Arısoy “3 Mahalle de yürütülen çalışmaların önümüzdeki günlerde diğer mahallelerde de devam edeceğini ifade ederek; devam eden yeni parklar ile birlikte Gülşehir’de yeşil alan miktarını artırmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Arısoy, “İlçe sınırlarımız içerisinde daha önce  atıl durumda bulunan alanlarda çalışmalarımız devam ediyor. Park ve Bahçelere bağlı ekiplerimiz çalışmalarına hız vererek üç mahallemizde  yeşil alan ve park çalışması yürütüyor. Şuanda ekiplerimiz çalışanlar, Tuzköy ve Karacaşar mahallelerinde yeşil alan çalışmaları yürütüyor. Hedefimiz; Hemşerilerimizin daha yeşil ve daha modern alanlarda zamanlarını geçirebilmelerini sağlamak” diye konuştu. 

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.