banner461
banner195

Gülşehir’e hizmet için gece gündüz çalışıyoruz

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, İlçe genelinde yapılan altyapı kanalizasyon, temiz su, Doğalgaz ve kilit parke çalışmalarını yerinde inceledi. 

Gülşehir’e hizmet için gece gündüz çalışıyoruz
28 Ağustos 2017 Pazartesi 13:37

banner143
banner134
Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, İlçe genelinde yapılan altyapı kanalizasyon, temiz su, Doğalgaz ve kilit parke çalışmalarını yerinde inceledi. 
Gülşehir Belediyesinin alt yapı ve üst yapı çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, ilçe genelinde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Yapılan hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına ilçe genelinde 20 - 25 ayrı noktada çalışmalarını sürdüren ekiplerin çalışmalarını Belediye inşaat mühendisi Samet Ercan, Belediye İşçi Çavuşu Ercan Özbek ve Fen işleri sorumlusu Ufuk Uludağ ile birlikte sıkı bir denetim yapan Başkan Arısoy, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için yoğun çaba sarf ediyor. 
Başkan Arısoy, “Belediye olarak Gülşehir’in her mahalle ve sokağında çalışmalar sürdürüyoruz,  Fatih Mahallesi Nevşehir Caddesi üzerinde 3 ayrı noktada çalışmalarını sürdüren belediye su ve kanalizasyon ekiplerimiz ile Nevşehir ve Kızılırmak Caddesi üzerindeki Mesken ve İş yerlerinin temiz su ve kanal bağlantıları gerçekleştiriyoruz, Fatih mahallesinde alt yapısı biten sokaklarda kilitli parke taş döşeme çalışmaları da başlatılmış olup alt yapı sonrası üst yapılarda da start verilmiştir. Kurşunlu camii güzergâhında doğalgaz parsel bağlantıları, Kızılırmak caddesinde ise doğalgaz parsel bağlantılarının tamamlanması ile birlikte fen işleri ekiplerimiz kurban bayramı öncesi yol tadilatlarını tamamlayarak bayram öncesi ana caddelerimizi sıcak asfalt öncesi son kez onararak bir nebze olsun esnafımızı rahatlatmak istediklerini belirterek inşallah bayram sonrasında sıcak asfaltımızın ihalesini tamamlayarak ana caddelerimize sıcak asfalt atmış olacağız.” dedi.  
Başkan Arısoy, mesai saatleri sonrası Belediye Birim Amirleri ve İnşaat Mühendisi Samet Ercan’dan işlerin ilerleyişi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alırken, teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi. 
Başkan Arısoy ayrıca çalışmalar ve projelerle ilgili şunları kaydetti; “İlçemizde yollarda oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız günlük 20-25 ayrı noktada hızla devam etmektedir. Gülşehir’in gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde sıcak asfalt, kaldırım, kilit parke ve peyzaj ve Kurban Bayramı temizlik çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Gülşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.