banner461
banner195

Güney Kore’den TV Ekibi Nevşehir Pazaryerinde Çekimler Yaptı

Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı Türkiye’nin en modern Pazar alanlarının başında gelen Nevşehir Pazaryeri yabancı TV ekiplerinin de dikkatlerinden kaçmıyor.

Güney Kore’den TV Ekibi Nevşehir Pazaryerinde Çekimler Yaptı
20 Ocak 2016 Çarşamba 12:49

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı Türkiye’nin en modern Pazar alanlarının başında gelen Nevşehir Pazaryeri yabancı TV ekiplerinin de dikkatlerinden kaçmıyor.

Geçtiğimiz gün Kapadokya ve Nevşehir tanıtımı için ilimize gelen Güney Kore Esnaf Televizyonu ekibi Nevşehir Pazaryerinde de çekimler yaptı.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası başkanı Selim Özmen tarafından ağırlanan Güney Kore Televizyonuna Pazar yerinin işleyişi hakkında da bilgiler aktarıldı.

Oda Başkanı Selim Özmen, Nevşehir Belediyesinin büyük bir özveri ile İlimize kazandırdığı pazaryerinin haftada 2 gün hizmet verdiğini, sosyal tesisleri ve sosyal içerikli üniteleri ile Pazaryerinin Türkiye’ye örnek teşkil ettiğini dile getirdi.

4 Kişiden oluşan Güney Kore Televizyon ekibinin yaptığı çekimler 15 gün içerisinde Güney Kore Esnaf Televizyonunda yayınlanacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.