banner461
banner195

Hacıbektaş ilçe entegre hastanesi hizmete açıldı

Hacıbektaş ilçesinde entegre hastanesinin açılışı bugün yapılan tören ile hizmete açıldı.Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde hizmete kazandırılan entegre hastanesinin açılışı bugün düzenlenen tören ile yapıldı. Entegre hastanesinin...

Hacıbektaş ilçe entegre hastanesi hizmete açıldı
27 Eylül 2016 Salı 14:16

banner143
banner134
Hacıbektaş ilçesinde entegre hastanesinin açılışı bugün yapılan tören ile hizmete açıldı.
Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde hizmete kazandırılan entegre hastanesinin açılışı bugün düzenlenen tören ile yapıldı. Entegre hastanesinin açılışına, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider,Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, İl Sağlık Müdürü Rahim Ünlübay, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uz. Dr. Muhammed Çömce ve protokol üyeleri katıldı. AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz burada yaptığı konuşmada, “ Hacıbektaş ilçe entegre hastanemiz hayırlı olsun. AK Parti iktidarıyla 14 yıldır sağlıkta herkes için ulaşılabilir, nitelikli sürdürülebilir ve güçlü bir sistem oluşturduk. Bunun en büyük etkeni istikrarlı ve güçlü bir siyasi iradedir. Yatırımlarımız devam edecek. Bu kapsamda bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Hacıbektaş entegre hastanemiz hayırlı olsun” dedi.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’de, “ AK Parti iktidarıyla sağlıkta yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bugün de burada 25 yataklı entegre hastanemizi söz verdiğimiz gibi açıyoruz. Hacıbektaş ilçemize hastanemiz hayırlı olsun” diye konuştu.
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’da burada yaptığı konuşmada göreve kısa bir zaman önce başladığını ancak Nevşehir’in her alanda ileri bir seviyede olduğu için kendisini çok şanlı olduğunu ifade ederken Hacıbektaş ilçesine açılan entegre hastanesinin hayırlı olmasını temenni etti.
Konuşmaların ardından ise Hacıbektaş ilçesine yapılan 25 yataklı entegre hastanesinin açılışı Vali İlhami Aktaş, Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider tarafından yapıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.