banner461
banner195

Hacıbektaş'ta Hazırlıklar Sürüyor

15-18 2014 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek 51. Ulusal 25. Uluslararası Hacı Bektaş Veli'yi Anma ve Kültür Sanat Etkinlikleri hazırlıkları aralıksız sürüyor.

Hacıbektaş'ta Hazırlıklar Sürüyor
18 Temmuz 2014 Cuma 17:51

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 15-18 2014 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek 51. Ulusal 25. Uluslararası Hacı Bektaş Veli'yi Anma ve Kültür Sanat Etkinlikleri hazırlıkları aralıksız sürüyor.

Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selkmanpakoğlu, Esnaf Odası Başkanı Alican Danacı, belediye meclis üyeleri ve esnafın katıldığı toplantı düzenlendi. 

Belediye konferans salonundaki toplantıda konuşan Selmanpakoğlu, ilçeye gelen vatandaşlara güler yüz gösterilmesi, sıcak kanlı davranılması gerektiğini söyledi.

Selmanpakoğu, ilçede faaliyet gösteren özellikle lokantaların girişinde görülebilir yemek ve fiyat listesinin mutlaka asılması gerektiğini belirterek, kurallara uymayanlara zabıta ve esnaf odasınca ceza kesileceğini ifade etti.

Bu yıl ki etkinliklerin bir bölümünün Çilehane'de bulunan amfi tiyatroda yapılacağına işaret eden Selmanpakoğlu, "Bu toplantıyı esnaflarımızı bilgilendirmek, varsa sorunlarını dinlemek amaçlı yaptık, verimli de oldu" diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.