banner461
banner195

Hacıbektaş'ta Selmanpakoğlu Yeniden Adaylığını açıladı

Nevşehir’de iki dönemdir Ak Partinin ele geçiremediği tek ilçe belediyesi olma özelliğini koruyan Hacıbektaş’ta Emekli Tuğgeneral Ali Rıza Selmanpakoğlu yeniden aday olacağını açıkladı.

Hacıbektaş'ta Selmanpakoğlu Yeniden Adaylığını açıladı
24 Ağustos 2013 Cumartesi 15:58

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de iki dönemdir Ak Partinin ele geçiremediği tek ilçe belediyesi olma özelliğini koruyan Hacıbektaş’ta Emekli Tuğgeneral Ali Rıza Selmanpakoğlu yeniden aday olacağını açıkladı.

Bir dönem bağımsız belediye başkanlığının ardından Cumhuriyet Halk Partisi saflarına katılan emekli asker, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, ilçe için önemli gördüğü iki projeyi gerçekleştirdikten sonra başkanlık koltuğunu dürüst ve güvenilir bir kişiye bırakmak istediğini söyledi.

Selmanpakoğlu, “Tabi adaylığımı açıkladım. İki önemli proje var. Tekrar adayım demek belik laf gibi geliyor ama inanın bu iki projeyi gerçekleştirmek istiyorum. Hacıbektaş için hayatı projeleri gerçekleştirdikten sonra düzgün, dürüst, her konuda güvenilir bir belediye başkanına bu koltuğu bırakmak benim de en çok istediğim bir konu” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sol derinkuyulu - 5 yıl önce
başkanım her zaman arkandayız