banner461
banner195

Halkımız Kayıt Dışı Siyasete Prim Vermedi

Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Yerel seçim sonuçlarının Türk Halkının kayıt dışı siyasete prim vermediğini bir kez daha ortaya koyduğunu dile getirdi.

Halkımız Kayıt Dışı Siyasete Prim Vermedi
17 Nisan 2014 Perşembe 18:30

banner143
banner134

 Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir,

“Halkımız Kayıt Dışı Siyasete Prim Vermedi

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Yerel seçim sonuçlarının Türk Halkının kayıt dışı siyasete prim vermediğini bir kez daha ortaya koyduğunu dile getirdi.

Yerel seçimler öncesinde halkın oyuna ve milli iradeye sahip çıkması yönünde oluşturulan Milli İradeye Saygı Platformu’nun çabalarının da sonuç verdiğini görmekten son derece mutlu olduklarını ifade eden Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, gerek ülkemiz siyasetine, gerekse seçilmiş siyasetçilere yapılan her türlü saldırıyı da kınadıklarını bu çerçevede CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı da kınadıklarını söyledi.

Özdemir, “30 Mart 2014 tarihinde son derece önemli bir seçim gerçekleştirdik. Bu seçim Cumhuriyet tarihimizin en önemli ve kritik seçimlerinden birisi idi. Cumhuriyet tarihimizde ilk defa kayıt dışı siyasetin Meşru siyasete müdahalesini yaşadık. Bu seçim sonuçlarıyla da anlaşıldı ki, halkımız kayıt dışı siyasete prim vermemiştir. Kayıt dışı siyaset Milli İrade tarafından mağlup edilmiştir. Vatandaşımız hangi siyasi partiye oyunu vermişse buna herkesin saygı duyması gerekiyor. Biz Nevşehir’de Milli İradeye Saygı Platformu oluşturduk. Bu platforma ilimizde faaliyet gösteren 54 Sivil Toplum Kuruluşu dahil oldu. Bir takım etkinlikler yaptık. Bizim amacımız Vatandaşımızın oyunu herhangi bir partiye yönlendirmek asla olmadı. Vatandaşlarımızın oylarına sahip çıkmalarını ve oyların hakkını, hukukunu korumak oldu. Bugün geldiğimiz noktada yaptığımız bu çalışmanın ne kadar isabetli olduğu bir kez daha anlaşılmış oldu. Siyasete ya da siyasetçilerimize nereden gelirse gelsin her türlü saldırıyı kınıyoruz. Yine geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı da kınıyoruz” açıklamalarında bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Memur Kazım - 4 yıl önce
birde bizim sorunlarımızı görsen güzel olacak.
Avatar
İNSANLIK... - 4 yıl önce
eğitimcimisiniz, siyasetcimisiniz bir karar verin...
Avatar
ahmet yel - 4 yıl önce
siyaset yapacaksan istifa et parti kur gel.ögretmenlik sendikacılık yapacaksan işini yap.
Avatar
sendikacı ahmet - 4 yıl önce
yazıklar olsun senin gibi bir adamı oraya başkan koydukları için.
Avatar
ahmet yordu - 4 yıl önce
siyaset yap kardeş benim vergimle maaş alıp konuşuyorsun.haram olsun aldıgın maaş...
Avatar
memur - 4 yıl önce
paralellcilere konuşuyorlar siyasetle uğrusmayın diye,soruyorum baskan sen sendikacı mısın? yoksa bir siyasi partinin baskanı yada üyesi misin de böyle konusuyorsun....
Avatar
yavuz - 4 yıl önce
hırsız ev sahibini bastırırmış bu olsa gerek ...
Avatar
mehmet öğütgen - 4 yıl önce
nevşehir seyahati halkımıza şikayet ediyorum 18.04 2014 adana nevşehir seferini yapan otbüste unutulan cüzdanı içi boşaltılmış şekilde terminalden teslim aldım.ben bunu sadece firmaya yakıştıramadığım için yazıyorum nevşehirli bir insanın bunu yapmaması lazım diye düşünüyorum.