banner461
banner195

Halkın Katılımı Toplantısı Kuyulutatlar’da Yapıldı

Ankara-Niğde Otoyolu İle Bağlantı Yolları Ve Malzeme Ocakları Projesi Halkın Katılımı Toplantısı Derinkuyu ilçesine bağlı Kuyulutatlar köyünde gerçekleştirildi.

Halkın Katılımı Toplantısı Kuyulutatlar’da Yapıldı
27 Temmuz 2015 Pazartesi 12:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Ankara-Niğde  Otoyolu İle Bağlantı Yolları Ve Malzeme Ocakları Projesi Halkın Katılımı Toplantısı Derinkuyu ilçesine bağlı Kuyulutatlar köyünde gerçekleştirildi.                                                       

Aksaray, Ankara, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde İlleri Merkez, Agaçören, Gülagaç(agaçlı), Ortaköy, Sarıyahsı, Gölbası, Bala, Sereflıkoçhısar, Merkez, Kulu, Acıgöl, Derınkuyu, Merkez İlçeleri - Mevkii'nde T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan Ankara-Niğde Otoyolu İle Bağlantı Yolları ve Malzeme Ocakları projesi hakkında,  ÇED Yönetmeliği EK-III' de yer alan ÇED Genel Formatı çerçevesinde hazırlanan ve Bakanlığımıza sunulan dosya ile ilgili ÇED Yönetmeliği'nin 8. Maddesi gereğince ÇED süreci başlatıldı. 25.11.2014 tarihli ve 29186 sayılı Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği’nin 9. Maddesi gereğince söz konusu projeye halkın katılımını sağlamak, faaliyet hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla ÇED Sürecine Halkın Katılımı Toplantısı Kuyulutatlar Köyü Köy Kahvehanesinde düzenlendi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.