banner461
banner195

‘Hemşirelik özveri ve sabıra dayanır’

Hemşirelik mesleğinin özveri ve sabıra dayandığını belirten GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Avşar, tüm hemşirelerin Hemşireler Gününü kutladığını ifade etti.

‘Hemşirelik özveri ve sabıra dayanır’
12 Mayıs 2014 Pazartesi 13:15

banner143
banner134

 Nevşehir Genç Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (GESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Avşar 12 Mayıs “Hemşireler Günü” nedeniyle mesaj yayınladı.

Avşar açıklamasında; “Hemşirelik  insan sevgisiyle dolu ,yoğun çalışma şartlarını gerektiren, özveri ve sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslektir, diğer mesleklerden ayıran özelliği  ise sevgi ve saygıya dayanmasıdır. İnsan hayatıyla uğraşan hemşirelik mesleği ; din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin, birey, aile ve topluma sağlığını kazandırmak  ve sürdürmek için çalışır.

Sağlık kuruluşlarımızda fedakarca görevini sürdüren tüm hemşirelerimizin  İnsanın en  kıymetli varlığı olan sağlığın kazandırılmasında ve sürdürülmesinde üstlendikleri rol şüphesiz çok önemlidir. İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz gayretle mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimizin haftasını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.