banner461
banner195

İHH'dan NTSO'ya Ziyaret

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Nevşehir Şube Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Ticaret ve sanayi Odası’nı ziyaret ederek NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce ve Meclis başkan Yardımcısı Zafer İnanır ile bir süre görüştü.

İHH'dan NTSO'ya Ziyaret
14 Şubat 2014 Cuma 09:57

banner143
banner134

İHH’DAN TİCARET ODASI’NA ZİYARET

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Nevşehir Şube  Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Ticaret ve sanayi Odası’nı ziyaret ederek NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce ve Meclis başkan Yardımcısı Zafer İnanır ile bir süre görüştü.

İHH Nevşehir Telsilcisi Baki Öncel, Başkan Yardımcısı Behçet Alkan, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem,Hüseyin Çakır ve Mehmet Duruş  Meclis Başkanı  Seyit İnce’ye  çalışmalar hakkında bilgi verirken, bundan önce yapılan  yardım çalışmalarında NTSO’nun  verdiği maddi ve manevi desteklerden ötürü teşekkür ettiler.

İHH Nevşehir Temsilcisi  Baki Öncel 23 Şubat Pazar günü Suriye için tüm Türkiye genelinden  200 araçlık bir yardım Konvoyu’nun  yola çıkacağını kaydederek,  Nevşehir’in nüfusa oranla yaptığı yardımlarla Türkiye’de  ön sıralarda yer aldığını ifade etti.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı seyit İnce’de  İHH’nın gerek Nevşehir, gerek ülke geneli gerekse  uluslar arası  alanda yaptığı çalışmaların göğüs kabarttığını belirterek, “İHH aynı zamanda ferdi yardım etmek isteyip de bunu başaramayan bir çok hayırsevere yardımcı oluyor. Bu açıdan da çok önemli bir görevi ifa ediyorsunuz.” Şeklinde konuştu.

İHH Temsilcisi  Baki Öncel’in Suriye’ye yapılacak gıda ve ilaç  yardımı için NTSO’dan destek istemesi üzerine, Meclis Başkanı Seyit İnce, Nevşehirlilerin bu konuda çok hassas olduğunu, yardım konusunda elinden gelen ne varsa yapacağı konusunda şüphe duyulmaması gerektiğini belirterek, “Nevşehir Ticaret ve sanayi Odası Meclis Toplantısı’nda konunun gündeme getirilerek, Somali yardım kampanyasında olduğu gibi  yeni bir çalışmanın başlatılabileceğini ifade etti.”

NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce İHH yetkililerine kendi adına  başlangıç olarak 2 ton makarna yardımı yapacağını da sözlerine ekledi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HACI AHMET YOL - 4 yıl önce
hoca camiyede gelsen biraz.her yere gidiyon.
Avatar
HAKAN YALI - 4 yıl önce
benim vergimle maaş alip gezmeyi̇n arkadaş.ayrıl devletten git ne hayrın varsa yap.
Avatar
hacı - 4 yıl önce
ihh da mehmet varol diyecek güzel olmuş.adayımız nevşehir li̇ olsun.
Avatar
ne kadar ? - 4 yıl önce @HAKAN YALI
sanırsın vergi rekortmeni