banner461
banner195

İl Özel İdare Genel Sekreteri Cihan’dan Parmaksız’a İadeyi Ziyaret

İçişleri Bakanlığı tarafından ataması yapılarak üç ay önce göreve başlayan Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Cihan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Cihan’dan Parmaksız’a İadeyi Ziyaret
04 Kasım 2014 Salı 11:53

banner143
banner134
İçişleri Bakanlığı tarafından ataması yapılarak üç ay önce göreve başlayan  Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Cihan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Cihan, göreve atanması sebebiyle NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve Meclis Başkanı Seyit İnce’nin ziyareti sonrasında  M. Arif Parmaksız’a iadeyi ziyaret gerçekleştirirken, ziyaret sırasında bulunan Nevşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Yücel Menekşe ile ilin sorunları ve çözüm yollarına ilişkin sohbet gerçekleşti.

NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız Nevşehirli işadamlarından gelen talep üzerine Nevşehir’de kurulması planlanan depo alanı üzerinde çalışmalar başlatıldığını belirterek,Islah Organize Bölgesi statüsü kazanan Sanayi Bölgesi’ndeki işadamlarının sorunlarının çözümü konusunda  önemli çalışmalar yapıldığına dikkat çekti.

İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Cihan’da  İl Özel İdaresi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Cihan daha sonra NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce’yi de ziyaret ederek bir süre görüştü.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Musti - 3 yıl önce
Genel sekereter önce kendi müdürlerini personellerini ziyaret edip kendini tanıtıp isareciliğini göstereydi
Avatar
bertan - 3 yıl önce
bu şehre yazık çok yazık,cıvık,çiğ tavırlar,gülüşler