banner461
banner195

İnsanlık Ayıbı Mı Desek?

Nevşehir gündemin adresi FİB Haber Merkezine ziyarette bulunan İsmail Arıkboğa isimli bir vatandaşımız bizlere yaşadığı çaresizlik ve mağduriyetini bildirdi.

 İnsanlık Ayıbı Mı Desek?
20 Şubat 2015 Cuma 11:37

banner143
banner134

Nevşehir gündemin adresi FİB Haber Merkezine ziyarette bulunan İsmail Arıkboğa isimli bir vatandaşımız bizlere yaşadığı çaresizlik ve mağduriyetini bildirdi.

45’li yaşlarda işsiz ve ameliyatlı olan İsmail Arıkboğa içerisinde bulunduğu çaresizliğini kimselere duyuramamış.

Nevşehir valiliğine ve Belediyeye kadar çalmadığı kapı kalmamış. Nevşehir Valiliği bu konuda kendilerine verdiği destek ise yeterli olmamış.

Sağlık problemleri ve Ameliyatlı olmasından dolayı ağır işlerde çalışamıyor.

Onca yaşadığı sıkıntılarla boğuşan Arıkboğa Bir yandan da şu soğuk kış günlerinde ev sahibi evden çıkartmak istiyormuş.

İsmail Arıkboğa bu karda bu kışta ne kalıcak yerleri ve nede yicek ekmek paraları yok. Bizde FİB Haber olarak elimizden geleni yapmakla hükümlüyüz ve sizleride insanlık için bu yardıma davet ediyoruz.  Tamda zamanıyken şimdi insanlık şimdi kimsesizlerin kimsesi olmak zamanı.

Şimdiden Nevşehirli tüm hayırseverlerimize yapacakları destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz Allah razı olsun.

Konu hakkında yardımlarınız için 0 536 237 46 28 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Torpilsiz Kpsszede - 3 yıl önce
İnsanlık ayıbı her yerde işverenlerin engelli diye iş vermemesi mi dersin valiye çıkmak isteyip de ulaşamamak mı sonra bi kaç tane ukala memurun fırçası mı dersin kadın cinayetleri tacizleri daha doğrusu kadının değersiz olması gibi vs vs uzayıp gider bu liste daha onlarca ayıp var ama işte sonuçta Türkiye burası fazla da bi beklenti içine giremiyo insan haliyle ...
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
sizi en içten dileklerimle kutluyorum fib hbaer boyle kardeslerımızın sesını duyurdugunuz ıcın yuce alah c.c hepimizin yardımcısı olsun inşallah.. saglıcakla kalın
Avatar
İNSANLIK... - 3 yıl önce
allah bu arkadaşimiza yardimci olsun kolay değil yaşadiği çaresizlik.elin memleketlerindeki türkiyeye getirirlerse bizim ülkemizin insanlarida böyle yerlere müracaat ederler.her şey de öncelik suriyeli iranli irakli afganlilarin oluyor.bizim vatandaşa gelince memuruda amiride yüzüne bakmıyor.büyüklerimiz utansin ne diyelim..
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 3 yıl önce
bizim ister türk vandaşları olsun ister devlet bizim kardeşlerimize koroyup kolalmazlar elin ne oldugu belli olmayan insanları bagrına basar kanat gelir