banner461
banner195

İşte Nevşehir'de Mezarlık Fiyatları ... Artık Ölmek ateş pahası

Nevşehir’de mezarlık fiyatları 250 TL den başlıyor ve işçiliğine göre 1000 TL ye kadar satılan mezarlık çeşitleri bulunuyor. Bu fiyatların farklılığını mezarlıkta uygulanan işçilik, Slim ve Pak belirliyor.

İşte Nevşehir'de Mezarlık Fiyatları ... Artık Ölmek ateş pahası
26 Kasım 2014 Çarşamba 17:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de mezarlık fiyatları 250 TL den başlıyor ve işçiliğine göre 1000 TL ye kadar satılan mezarlık çeşitleri bulunuyor. Bu fiyatların farklılığını mezarlıkta uygulanan işçilik, Slim ve Pak belirliyor.

 Bari Ölünce Rahat Edeyim Diyenlere

İlimizde Kaldırım Mezarlığı civarında ve Göre yolu üzerinde bulunan mezarlık firmalarının genel itibariyle müşterileri ucuz mezar tercih ediyor. Dünyadaki şaşalı hayatından uzak bir mezarlık yaptıranların sayısı bir hayli fazla.

Peki mezarlık alırken nelere dikkat etmeli?. Yıllardır ilimizde isteğe göre mezarlık yapıp satan bir firma sahibine göre mezarlığın en önde gelen özelliği beton ve içerisinde kullanılan demir aksamı. Normal bir mezarda 5’lik demir kullanılmış olmalı. Beton ve 5’lik demir kullanılan bir mezarlık 30-35 Yıl dayanabiliyor.

Söz konusu firma sahibine göre; mezarlık almak isteyenler uzun yıllar kendilerinin ya da yakınlarının mezarlık konusunda sıkıntı çekmemesi için beton mezarlık tercih etmeli. Yapıştırma yapılan mermer mezarlıkların ömrü beton mezarlıklara göre çok daha az. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ibrahim alıcıkuş - 3 yıl önce
Sayın fib haber boşverin mezarlık fiyatlarını Mezarlıkların içler acısı durumuna bakın. Çevre Düzenlemesi sıfır her taraf ot ve diken içerisinde kaldırım mezarlığı ile ilgili bu konuda haber yapmanızı bekliyoruz
Avatar
Kemal - 3 yıl önce
kabir diyorki ben Dünya'daki Karanlıklardan Daha Karanlıgım Burayı Işıtmaya Işık Getir Bende Yılan Çayan Çok Burayı Işıtmaya Işık Getir Diyor