banner461
banner195

“İstişare Edenler Yanlışa Düşmezmiş”

Geçtiğimiz gün AK Partili Nevşehir Milletvekillerinin de bizzat katıldıkları Milli İrade Platformunun istişare toplantısında ilimizdeki Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve Yöneticileri de söz alarak mevcut durum değerlendirmelerinde bulundular.

 “İstişare Edenler Yanlışa Düşmezmiş”
07 Kasım 2015 Cumartesi 14:25

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz gün AK Partili Nevşehir Milletvekillerinin de bizzat katıldıkları Milli İrade Platformunun istişare toplantısında ilimizdeki Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve Yöneticileri de söz alarak mevcut durum değerlendirmelerinde bulundular.

O isimlerden biri olan Eğitim-Bir-Sen eski şube başkanlarından Atilla Uğur, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Konya’da sarf ettiği sözlere atıfta bulunarak seçim sonuçlarının tevazu içinde karşılanması gerektiğine dikkat çekti.

Uğur, “Kim tevazu gösterirse Cenabı Allah onu yüceltirmiş. Sayın Başbakan’da Konya’daki açıklamalarında bugün tevazu günüdür demişti. Bunun hepimiz için bur düstur olması gerektiğini tüm kardeşlerimizle paylaşmak isterim. Bugünkü sonucun bir nimet olduğunu, nimetin devamı içinde Şükür gerektiğini anlamamız gerekiyor. İstişare edenler yanlışa düşmezmiş ve bu sürecin sürmesini temenni ediyoruz” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.