banner461
banner195

Kahvehanede Vatandaşın Sıkıntılarını Dinledi

AK Parti’den 2015 seçimleri için milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunan ve 7 bayan aday adayı içerisinde en donanımlı isim olan AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Sema Yurtbilir Yavuz, Merkeze bağlı Çat kasabasında kahvehane de vatandaşın sıkıntılarını dinledi.

 Kahvehanede Vatandaşın Sıkıntılarını Dinledi
28 Şubat 2015 Cumartesi 14:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti’den 2015 seçimleri için milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunan ve 7 bayan aday adayı içerisinde en donanımlı isim olan AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Sema Yurtbilir Yavuz, Merkeze bağlı Çat kasabasında kahvehane de vatandaşın sıkıntılarını dinledi.

Hukukçu kimliğiyle AK Parti’nin Nevşehir’de bir ilke atıp bir bayanı aday gösterebileceği bir iki isimden biri olan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Sema Yurtbilir Yavuz, Çat kasabalı halkın sorunlarını dinlerken, AK Parti hükümetinin 13 yıllık süreçte ülkenin geleceğine yönelik son derece önemli ve olumlu adımlar attığının da altını çizdi.

Çat belediye başkanı Kamil Duru ile birlikte kahvehane toplantısına katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Sema Yurtbilir Yavuz, kahvehane toplantısında şu ana kadar kahvehane toplantısı yapma farkındalığı gösteren tek bayan aday adayı olurken, dikkatleri üzerine çekmeye de devam etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.