banner461
banner195

Kapadokya da Antalya Heyecanı

Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’de Nisan ayı sonunda başlayacak olan Kapadokya – Antalya uçak seferleri Tatil – Kültür Turizmini birleştirerek yerli ve yabancı turistlerin tercihine sunacak.

 Kapadokya da Antalya Heyecanı
11 Nisan 2014 Cuma 20:13

banner143
banner134

 Kapadokya Nisan Sonunu Bekliyor

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’de Nisan ayı sonunda başlayacak olan Kapadokya – Antalya uçak seferleri Tatil – Kültür Turizmini birleştirerek yerli ve yabancı turistlerin tercihine sunacak.

30 Nisan 2014 tarihinde başlayacak Anadolu Jet’in Nevşehir Kapadokya – Antalya uçuşları, tatil ve kültür turizminin önemli durakları arasında köprü kuracak.

Yalnızca Nevşehir için değil, KayseriKırşehirAksaray ve Niğde‘deki seyahat imkanlarını da vatandaşlar için daha konforlu bir seviyeye taşıyacak uçuşlar, yaz tarifesi boyunca haftanın beş günü gerçekleşecek.

Bölgenin turizm alanındaki gelişimine de önemli ölçüde katkı yapacak uçuşlardan Anadolu Jet yolcularının daha rahat yararlanması için Kapadokya çevresindeki il ve ilçelerden havalimanına servis hizmeti de gerçekleştirilecek. Özellikle yaz döneminde binlerce turisti misafir eden Antalya ve Kapadokya, artık Anadolu Jet ile birbirine çok daha yakın olacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.