banner461
banner195

KAPEM’ de 27 Eğitim Dönemi Kayıtları Devam Ediyor

Nevşehir’de örgün ve mesleki anlamdaki eğitimin en önemli kurumlarından biri haline gelen Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM)’nde, 27. Eğitim dönemine Haziran ayında başlanacak. Bu kapsamda eğitici çalışmalara yönelik kayıt işlemleri de aralıksız sürüyor.

KAPEM’ de 27  Eğitim Dönemi Kayıtları Devam Ediyor
16 Mayıs 2014 Cuma 09:35

banner143
banner134

 Nevşehir’de örgün ve mesleki anlamdaki eğitimin en önemli  kurumlarından biri haline gelen Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM)’nde,  27. Eğitim dönemine  Haziran ayında başlanacak. Bu kapsamda eğitici çalışmalara yönelik kayıt işlemleri de aralıksız sürüyor.

Nevşehir’de 18 yaş ve üzerindeki herkesin herhangi bir ücret ödemeksizin devam ettiği eğitici ve mesleki anlamda bilgi ve becerilerin daha üst düzeye ulaşmasında aktif bir rol üstlenen KAPEM,2005 yılından beri  birbiri ardına açtığı eğitim çalışmaları ile  dikkat çekiyor.

Bugüne kadar 10 bini aşkın kişinin eğitimlerden yararlandığı KAPEM’ de, 27. Eğitim döneminde de Kadın Üst Giysileri Dikimi, Elde Kurdele İşi, Tel Kırma, Pratik İngilizce, Arapça, Bilgisayar İşletmenliği ve Operatörlüğü, Gitar, Bağlama, Keman, Ney, Kanun,  Halk oyunları ve zihinsel engellilere yönelik Dekoratif  Ev Aksesuarları Hazırlama kursları, Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı gibi bir çok  branşta eğitim düzenlenecek.

Eğitim çalışmalarına katılanlara, eğitim dönemi sonrasında yapılan sınavda başarılı olmaları halinde başarı sertifikası veriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.