banner461
banner195

KAPHİB 2015 yılının son toplantısı yapıldı

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan Başkanlığında Aralık ayı KAPHİB toplantısı yapıldı.

KAPHİB 2015 yılının son toplantısı yapıldı
21 Aralık 2015 Pazartesi 15:10

banner143
banner134
 Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan Başkanlığında Aralık ayı KAPHİB toplantısı yapıldı.
Nevşehir Valiliği toplantı salonunda düzenlenen Vali Mehmet Ceylan Başkanlığında düzenlenen KABHİP toplantısına, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, KAPHİB Müdürü Levent Ak ve kurul üyeleri katıldı.
Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan burada yaptığı açıklamada, Kapadokya Bölgesi olarak geçtiğimiz hafta İzmir’de düzenlenen Travel Turkey toplantısını değerlendireceğiz. Aynı zamanda Ocak ayı içerisinde İstanbul’da düzenlenecek olan EMİT fuarına hazırlıklar konusunda fikir alışverişinde bulunacağız. Yine Ocak ayı içerisinde İspanya’da yapılacak olan turizm fuarına Ahiler Kalkınma Ajansının desteği ile KAPHİB olarak burada fuara katılacağız diye konuştu.
Nevşehir Valiliğinde düzenlenen KAPHİB toplantısında Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğünce 2015 Mali yılı yatırım programında yer alan birliğimizce yaptırılacak olan Nevşehir Kapadokya yollarının yapımı, bakım ve onarım işlerinde kullanılmak üzere gönderilen paranın ne şekilde harcanacağının görüşülüp değerlendirme yapılmasının ardından karara bağlanması konusu görüşüldü. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.