banner461
banner195

Kar Yağışı Ve Tatil En Çok Çocukları Sevindirdi

Nevşehir genelinde devam eden kar yağışı ve okulların tatil olması en çok çocukları sevindirdi. İşte karda çocukların neşesi...

Kar Yağışı Ve Tatil En Çok Çocukları Sevindirdi
08 Ocak 2015 Perşembe 12:06

banner143
banner134
Nevşehir Kent merkezinde ve tüm ilçelerde okullar tatil olunca öğrenciler beyaz güzelliğin keyfini çıkardı. Özellikle şehrin yüksek kesimlerinde kar kalınlığı neredeyse 30 santimetreyi aştı. Çocuklar ise kardan adam yaptılar, dik caddelerde poşetler ve lastiklerle kaydılar.

Öte yandan kar yağışı ağaçların dallarını bastırınca vatandaşlar ilginç yöntemlerle temizlik yaptı. Ağaçlara vuran vatandaşlar kar kütlelerinin üzerlerine düşmesiyle renkli görüntüler oluşturdu.Öte yandan beyaza bürünen Nevşehir de çocuklar zaman zaman evlerinin bahçelerinde kardam adam yaparak eğlendikleri görüldü.

Gülşehir de dün atıştıran kar yağışı bugün sabah saatlerinde yine etkili oldu.Gülşehir de sabah saatleri kar yağışı ile başladı.Dün birara atıştıran kar etkisiz kalmıştı.Bugün sabah saatlerinde yağan kar ençok okula giden çocukları sevindirdi.Kartopu oynayarak gönüllerince eğlendiler.

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BİRİ - 4 yıl önce
cuma okullar tatilmi
Avatar
ahmet - 4 yıl önce
Cuma tatil mii
Avatar
Öğrenci - 4 yıl önce
Yarın okullar tatil mi
Avatar
Enes Karauz - 4 yıl önce
sayın valiliğim cuma günümuzüde bi güzellik yapıp tatil edermisiniz. koy yolları yapalı bağzı öğrenciler gelemeyebilir veya geç kalma sebebi için bizim okulda petek patladı çalışmıyo okula gidersek kesin donarız zaten bilgi verırmısınız. ? avanos eml şimdi anadolu oldu. avanos kızılırmak anadolu liseli.
Avatar
fatih atmaca - 4 yıl önce
cuma tatilmi
Avatar
Lyceen - 4 yıl önce
vali bey amca okulları tatil et donuyoz valla sabah 7 de servise biniyoz soğukta donuyoz vali bey amca cuma günüde okulları tatil et vali bey amca yollar buzlu hiç değilse taşımalı öğrencilere tatil et vali bey amca kaza yapacaz diye korkuyom havalar çok soğuk okulları tatil et vali bey amca
Avatar
ogrenci - 4 yıl önce
Yarın tatil olmasını istemiyoruz sınavlar ust uste geliyo
Avatar
ögretmen - 4 yıl önce
evet pazarteside olmak üzere tatil