banner461
banner195

Karaaslan Savcı Abi’nin Duasını Aldı

Şehir - okul beraberliğini daha ileri götürmek; üniversitenin yerel kurumlarla ilişkilerini güçlendirmek için neler yapılabileceği konusunda Nevşehir’in önemli sivil toplum örgütleriyle ve kanaat önderleriyle görüşmeler yapan Aziz Mahmut Hüdai Vakfı’nın önemli ismi, kanaat önderi, emekli savcı Mehmet Temiz’i de ilimizin en büyük yatılı kız Kuran kursu olan Üftade Kız Kuran Kursunda ziyaret etti.

Karaaslan Savcı Abi’nin Duasını Aldı
28 Ocak 2015 Çarşamba 14:47

banner143
banner134
 Şehir - okul beraberliğini daha ileri götürmek; üniversitenin yerel kurumlarla ilişkilerini güçlendirmek için neler yapılabileceği konusunda Nevşehir’in önemli sivil toplum örgütleriyle ve kanaat önderleriyle görüşmeler yapan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğretim üyesi ve Eğitim Bir- Sen Üniversite temsilcisi, Yrd. Doç. Dr. Mehmet Karaaslan; Aziz Mahmut Hüdai Vakfı’nın önemli ismi, kanaat önderi, emekli savcı Mehmet Temiz’i de ilimizin en büyük yatılı kız Kuran kursu olan Üftade Kız Kuran Kursunda ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Nevşehir, Van, Mardin gibi illerde Vakfın üniversite öğrencilerine yönelik faaliyetleri hakkında bilgi alan Karaaslan; gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak konusunda maneviyatın ne derece önemli olduğunu ve bu müesseselerin toplum hayatı için ne derece elzem olduğunun herkesçe malum olduğunu söyledi.

Kendisi on altı yıldır eğitim faaliyetlerinin içerisinde bulunsa da en önemli dersi bundan sekiz yıl önce Savcı Abi’den aldığını ifade eden Karaaslan; kendilerinin üniversiteye ve şehre verdiği katkıların ne derece büyük olduğunun herkesçe malum olduğunu ifade ederek bundan sonra yapılacak işler için dua istedi.

Geleceğe yönelik hayırlı işleri için dua alan Karaaslan; Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin bir çalışanı olarak okula şehri, şehre de okulu sevdirmenin derdinde olduğunu; bunun da Nevşehir’in kanaat önderleriyle talebeleri bir araya getirecek organizasyonlara ağırlık verilmesiyle mümkün olacağını ifade etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
maşallah - 3 yıl önce
dini yine siyasete alet edelim ne kadar güzel böyle mümtaz insanlar neden buna alet oluyor anlamıyorum sizleri herkes ziyaret edebilir ama bunu rant aracı olarak kullanamaz kullanan insan zaten samimiyeti düşünmez lütfen savcı abi alet olmayın siyasetin içine girenlerin hali ortada dine hizmet etmek için me'mursunuz lütfen gereğini yapın
Avatar
vay ki vay - 3 yıl önce
allahim bu milleti şirk belasindan koru.
Avatar
Mertkan Göncü - 3 yıl önce
Dua etmekle alet mi olmuş oluyor? Her
Kapısına gideni geri çevirmeyecek dua etmeden göndermeyecek kırmayacak kadar mütevazi bir Allah dostunu Siyasete alet olmuş yorumuyla nitelendirmek en aşağılık duygu ve hisleri taşıyor olmanızı göstermektedir.Allah ıslah etsin.
Avatar
Dogrucu Davut - 3 yıl önce
bazi i̇nsanlar güç nerdeyse orda olularmiş.bu arkadaşda si̇yasete gi̇rmek i̇çi̇n malesef bi̇r ordan oraya bi̇r ordan buraya dönüyor.tam bi̇r bi̇atlik vaka
Avatar
yolcu - 3 yıl önce
O herkesin duasını alır. Kimlerin doasını almadıki. Menfaatin gözü kör olsun