banner461
banner195

Karaman: Ürgüp’e Aday Adayı değilim

Büyükşehir Belediyesi yasası ile 30 mart 2014 tarihinde yapılacak Belediye seçimlerine katılamayacak olan Başdere’nin Belediye Başkanı Mustafa Karaman, hakkında çıkan Ürgüp’e aday adayı olacak söylentilerine son noktayı koydu.

Karaman: Ürgüp’e Aday Adayı değilim
30 Ekim 2013 Çarşamba 21:18

banner143
banner134

 Büyükşehir Belediyesi yasası ile 30 mart 2014 tarihinde yapılacak Belediye seçimlerine katılamayacak olan Başdere’nin Belediye Başkanı Mustafa Karaman, hakkında çıkan Ürgüp’e aday adayı olacak söylentilerine son noktayı koydu.

Karaman yaptığı açıklamada, "2009 yılından itibaren beraber yola çıktığımız değerli büyüğüm, ağabeyim Fahri Yıldız görevine devam ederken, tekrar aday adaylığı başvurusu yapmışken benim ona rakip olarak çıkmam bana yakışmaz, Başkanım Fahri Yıldız’ın yaptığı işler ortada, yarım işleri ortada, durum böyle iken empati yaparak aday adayı olmanın bana yakışmayacağı kanaatindeyim, demokratik haktır, partimizin diğer aday adaylarına ve diğer siyasi partilerin çıkaracağı adaylara bu yolculukta başarılar dilerim. Görev süremin sonuna kadar Kasabamın Belediye Başkanı olarak görevimin başındayım." dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BAŞDERELİ - 4 yıl önce
siyasette de basamaklar vardır tabiki önce saygı fahri hocamın karsısınada sizin gibi bir şahsiyetin cıkması uygun olmaz ancak fahri bey yerine sizi işaret ederse tabiki neden olmasın ürgüp ve ürgüplüye yakışacak bir aday ak partimizinde sloganı gibi sizlerinde yaptıklarınızın yapacaklarınıza teminat olacagına inanıyoruz yinede parti yönetiminin dikkate alıp aranızda anlaşmanız uygun olur hayırlısı nasıl ise öle olsun...
Avatar
nazan koçak - 4 yıl önce
başkanım sizin almiş oldugunuz her karara saygı duyuyoruz yanlız siz bu ülkeye çok lazımsınız bunu sakın unutmayın millet sizi seviyor ürgüp sizi seviyor
Avatar
Ali candan - 4 yıl önce
Baskan ben Bayrak yarislarini her zaman sevmisimdir insanlar cok basarili bile olsalar bunu her yer icin soyluyorum yerlerini daha gencive kadrolara kendileri birakmalidir fahri abininde bence boyle yapmasi gerektigini dusunuyorum ama sizin yazinizida cok kaliteli oldugunu soylemem lazim urgup icin Kim daha hayirliysa o olsun ama aday adayliginda sizide gormek isterim..!!
Avatar
Elmas Bozkurt - 4 yıl önce
Her zaman olduğu gibi yine çok mütevazi ve Mustafa Karaman'a yakışan bir açıklamada bulunmuşsunuz . Hakkinizda hayirlisi olsun kim bilir belki başka bahara . . .
Avatar
zübeyde öztürk - 4 yıl önce
başderenin gelmiş geçmiş başkanların en degerlisi samimi güler yüzlü halkla bütünleşmiş başkanım sizin gibi insan her zaman bulunmaz siz ne karar verirseniz dogrudur biz köyümün halkı sizi çok seviyoruz her nerede ne görevde olursanız sizin desdekçileriniz siz en iysine layıksınız.
Avatar
Ahmet can - 4 yıl önce
Başkanıma yakışanı yapmış yine. Mesele başkan olmak yada olmamak mesele gerçekten memleket için canı gönülden çalışmak her zaman hakkında herşeyin hayırlısı olsun başkanım...
Avatar
M.TUNÇ - 4 yıl önce
başkanım bu memleketin sizin gibi değerli vatansever halkı için çalışacak vizyon sahibi idarecilere ihtiyacı var. tabiki siz bizlerden daha iyisini bilirsiniz fakat bizim gönlümüzden geçen sizin başımızda olmanızdır.
Avatar
topuzdağlı - 4 yıl önce
sayın ömer aya başarılar. nevşeh.rimizin yetiştirdiği adam gibi adam allah yar ve yardımcısı olsun