banner461
banner195

Karayolları Bölge Müdürü Doğan, Nnyü'ye Konuk Oldu

Karayolları 6. Bölge Müdürü Aydın Doğan, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen "Çarşamba Sohbetleri" programına konuk oldu.

Karayolları Bölge Müdürü Doğan, Nnyü'ye Konuk Oldu
24 Ekim 2013 Perşembe 13:36

banner143
banner134
 Karayolları 6. Bölge Müdürü Aydın Doğan,  Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen "Çarşamba Sohbetleri" programına konuk oldu.
Doğan, burada yaptığı konuşmada, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Yozgat, illerinin tamamı ile Sivas, Malatya, Konya, Aksaray, Kırıkkale ve Adana illerinin bir kısmında, 8 şube şefliği, 12 bakımevi ve otoyol bakım işletme şefliği ile hizmet verdiklerini söyledi.

Sorumluluk alanlarında bulunan toplam 4 bin 164 kilometrde yolun bin 791 kilometresinin devlet yolu, 2 bin 134 kilometresinin il yolu, 239 kilometresinin ise otoyol olduğunu belirten Doğan, projeler hakkında da bilgiler verdi.  

Doğan, öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

NNYÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Kamuran Arı da üniversitelerle sanayinin ve kamu kurumlarının sürekli işbirliği ve bilgi alışverişinde bulunmasının önemli olduğunu belirtti.

Arı, katılımlarından dolayı Aydın Doğan'a plaket verdi. -

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.