banner461
banner195

Kavak Büyük Bir Sorunundan Daha Kurtuluyor

Nevşehir Merkeze bağlı Kavak Kasabasında çevre ve insan sağlığını tehdit eden atık suların boru içerisine alınma işlemlerinde sona gelindiğini belirten Belediye Başkanı Celal Yiğit, kasabada tamamlanan alt yapı hizmetlerinin ardından büyük bir sorunu daha Allahın izniyle çözüyoruz diyerek Kavaklı vatandaşlara büyük bir müjde verdi.

 Kavak Büyük Bir Sorunundan Daha Kurtuluyor
11 Nisan 2014 Cuma 20:06

banner143
banner134

 Kavak Büyük Bir Sorunundan Daha Kurtuluyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Kavak Kasabasında çevre ve insan sağlığını tehdit eden atık suların boru içerisine alınma işlemlerinde sona gelindiğini belirten Belediye Başkanı Celal Yiğit, kasabada tamamlanan alt yapı hizmetlerinin ardından büyük bir sorunu daha Allahın izniyle çözüyoruz diyerek Kavaklı vatandaşlara büyük bir müjde verdi.

Belediye Başkanı Yiğit  yaptığı açıklamada, “Kavak kasabamızda dışarı akan lağım sularının Borulara alınarak Ürgüp arıtma tesislerine aktarılma işlemlerinde sona gelindi. Ortahisar Ürgüp güzergahından gelen ve şuan toplamda 7 kilometrelik döşenecek borunun büyük bir bölümü tamamlandı. Kavak halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.