banner461
banner195

Kavak Kasabasında Askere Gidecekler İçin Moral Gecesi Düzenlendi

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak kasabasında, Belediye Başkanı Celal Yiğit tarafından Askere Gidecekler İçin Moral Gecesi Düzenlendi...

Kavak Kasabasında Askere Gidecekler İçin Moral Gecesi Düzenlendi
04 Eylül 2014 Perşembe 11:55

banner143
banner134

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak kasabasında Belediye başkanı Sayın Celal YİĞİT tarafından düzenlenen gecede  askere gidecek olan gençler için eğlence organize edildi. 

Kavak Kasabasından  askere gidecek olan 1994/3 tertip  14  genç için eğlence düzenlendi. 

Kavak Belediye başkanı Sayın Celal YİĞİT tarafından düzenlenen gecede  askere gidecek olan gençler için eğlence organize edildi. Düzenlenen Asker eğlencesine  Belediye Başkanı Sayın Celal YİĞİT  ve Belediye meclis Üyelerinin yanı sıra asker adaylarının yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.

Düzenlenen asker eğlencesi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.   Başkan Sayın Celal YİĞİT   yaptığı konuşmada beldemizden vatani görevini yapmak üzere askere gidecek olan 14 gencimize hayırlı tezkereler diliyorum. İnşallah başarılı bir şekilde askerlik vazifelerini yapıp ailelerine kavuşurlar.Allah hepsinin yardımcı olsun dedi. Gecede asker adaylarının vatani görevine gidecekleri görev yerleri isimleriyle birlikte tek tek okundu ve alkışlandı. Daha sonra Asker adayları için Kına merasimi yapıldı.

Kavak kasabasında 1994/3 tertip asker adayları davullar eşliğinde uğurlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.