banner461
banner195

Kaymaklı Yeraltı Şehri Hediyelik Eşya Kira İhalesi Yapıldı

Kaymaklı Belediyesi tarafından uygulamaya konan “Yer altı Şehri Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenleme Projesi” kapsamında tamamlanan 26 adet turistik hediyelik eşya satış dükkanı ile inşaatına başlanacak olan 5 adet turistik hediyelik eşya satış dükkanı kiraya verilmek üzere ihalesi gerçekleştirildi.

Kaymaklı  Yeraltı Şehri Hediyelik Eşya Kira İhalesi Yapıldı
20 Haziran 2013 Perşembe 10:05

banner143
Kaymaklı Yeraltı Şehri Hediyelik Eşya Kira İhalesi
İlgili Galeriye Git
banner134
2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince açık artırma usulü ile 1 yıllığına kiraya verilmek üzere ihaleye çıkartılan Kaymaklı Yeraltı Şehri Dükkanlarından 26 tanesi Kaymaklı Belediyesi Toplantı salonunda gerçekleştirilen açık artırma usuülü ihale ile kiraya verildi.

5 Adet dükkanın ihalesi ise ileri bir tarihe ertelendi.Erteleme kararı bu 5 dükkanda faaliyet gösterecek firmaların aynı işleri yapması nedeniyle aldıkları ortak karar neticesinde belirlendi.

İhale Basına açık kameralar karşısında gerçekleştirilirken yapılan ihalede Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner de hazır bulundu.

Yapılan ihalenin şeffalığı ile güzel bir örnek teşkil etmesi nedeniyle Başta Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma Belediye Çalışanları ve Sağduyu sahibi Kaymaklı halkını tebrik ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymaklılı - 5 yıl önce
başkanımıza helal olsun esnaflığa kafası süper çalışıyor kaymaklı halkına istihdam sağlamak için dükkanları bedavadan az fazlaya ihale etmiş alkışlıyorum. durmak yok yola devam.
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
ne esnaflıgı kasrdeşim ocagımıza incir agacı dikti hiçbir arkadaşın okadar kirayı çıkaraçagını zannetmiyorum,1 milyon turistmi geliyor buraya batırdın bizi başkan sandıkta görüşeçegiz ....
Avatar
ali - 5 yıl önce
demekki pnara kazanıyorsunuz esnaf arkadaşlar kazanmasanız vermessiniz o paraları.
Avatar
ali - 5 yıl önce
ne kadara kiraya çıkmışki fiyatlar nasıl.
Avatar
Tuna - 5 yıl önce @esnaf
büyük kaymaklının büyük başkanının her zaman yanındayız.öncelikle böyle büyük bir projeyi hayata geçirdiği için kendisini kutluyorum.tebrik ediyorum.ey esnaf sandıkta görüştüğümüz gibi her zaman da görüşmeye hazırız.durmak yok hizmete devam.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce @kaymaklılı
başkanın kafası çalışıyorki böyle büyük bir projeyi kısa zamanda hayata geçirdi.senin gibiler sadece kendi kafalarının çalıştığını zannediyor.sen kendini alkışla kaymaklılı
Avatar
esnaf - 5 yıl önce @kaymaklılı
erkekseniz isminizi ve soy isminizi yazarsınız erkeseniz tabi bakalım bu yorumları yazan ne kadar erkek