banner461
banner195

Kaymaklı’da Yağmur Duası

Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında halk yağmur duasına çıktı.

Kaymaklı’da Yağmur Duası
10 Şubat 2014 Pazartesi 09:23

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında halk yağmur duasına çıktı.

Tüm Kaymaklı kasaba halkının katılması ile birlikte Cuma Namazı sonrası topluca dua edilerek kasabaya bol yağış ve bereket dileğinde bulunuldu.

Yağmur Duasına Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma ile çok sayıda Kaymaklı’lı vatandaşlar Hafız Mahmut Kemikkıran ve yine çok sayıda hocalarımda yer aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bir aciz kul - 4 yıl önce
esselamü aleyküm. yüce rabbimiz hayırlı bol bereketli rahmetler ihsan eylesin inşallah.iki cihanın sultanı hz. muhammed mustafa sallallahu aleyhi vessellem efendimizin mübarek ve mutahhar yüzü suyu hürmetine, yüce katında makbul kulların hürmetine,allaha itaat uğrunda beli bükülmüş piri fani ihtiyarlar ve sabi yavrular hürmetine. hayırlı rahmetler hayırlı mahsüller ihsan eyle ya rabbi elbetteki senin rahmetin sonsuzdur.bu günahkar kulun yüzünden ehli islamı yoklukla kıtlıkla cezalandıma allahım.her iki cihanda da yar ve yardımcımız sensin yarabbi.cümle ehli iman din kardeşlerimizi sonsuz rahmetinden mahrum eyleme allahım.allaha emanet olun.esselamü aleyküm.
Avatar
alı karlı - 4 yıl önce
mevlana celaleddını rumı(ks)hazretlerıne sormuslar efendım kuraklık neden olur dıye cevaben mubarek evladım zengınler zekatını tam anlamıyla vermezse,yetım hakkı yenırse,mazluma yapılan zulm gormezden gelınırse,bırde sukur olmazsa orda ne bereket olur nede huzur kalır demıs mubarek