banner461
banner195

Kimseyi Zan Altında Bırakmanın Mantığı Yok

Türkiye Petrol Ürünleri İstasyonları Sendikaları Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı, İş Adamı Musa Ertaş Nevşehir ve yöresinde kaçak akaryakıt satışı konusunda kendilerine şu ana kadar bir ihbarın gelmediğini, EPDK yetkililerinin ve yerel ilgili makamların bu konudaki denetimlerinden de şu ana kadar olumsuz bir durumun cereyan etmediğini belirtti.

Kimseyi Zan Altında Bırakmanın Mantığı Yok
21 Haziran 2014 Cumartesi 17:26

banner143
banner134

 “Kimseyi Zan Altında Bırakmanın Mantığı Yok”

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Petrol Ürünleri İstasyonları Sendikaları Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı, İş Adamı Musa Ertaş Nevşehir ve yöresinde kaçak akaryakıt satışı konusunda kendilerine şu ana kadar bir ihbarın gelmediğini, EPDK yetkililerinin ve yerel ilgili makamların bu konudaki denetimlerinden de şu ana kadar olumsuz bir durumun cereyan etmediğini belirtti.

Son dönemlerde piyasalarda konuşulan bu durum karşısında gerek Nevşehir’deki ilgili kurumların, gerekse Enerji Piyasası Denetleme Kurulu Yetkililerinin bölgedeki akaryakıt istasyonlarında sık sık denetimlerde bulunduklarına dikkat çeken Ertaş, “Bu konu piyasalarda konuşuluyor. Akaryakıt istasyonlarında denetimler hem Nevşehir’den, hem de EPDK’nın dışarıdan gelen ekipleri tarafından sık sık yapılıyor. Kaçak akaryakıt bölgemizde akaryakıt istasyonlarında bir damla dahi olsa satılmıyor. Kimseyi zan altında bırakmanın bir mantığı yok. Akaryakıt istasyonlarımızın sahiplerinin hepside Şerefli ve işini ahlakıyla yapan insanlar. Bunların dışında ucuz akaryakıtı Suriye tarafından gelen kamyoncular filan kullanıyorsa onları da bilemeyiz. PÜİS olarak bizde gelen ihbarlar üzerine denetimlerde bulunuyoruz. Ama şu ana kadar bölgemizden kaçak akaryakıt satışı konusunda hiçbir ihbar gelmedi” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
epdk tavan fiyatla ugraşagına taban fiyat getirim piyasaya rafineri çıkışının altına verilen mazota dur desin bi. püis'in bu hususta hiç bir girişimi yok ne acı. ülkede 14.000 tane akaryakıt istasyonu var şu an şehir merkezi dışındaki bütün istasyonlar zarar ediyo.
Avatar
petrolcu - 4 yıl önce
Yapmayın allah aşkına şikayet gelmedi demeyin ben kaç defa yaptım kaç defa Başbakanlık iletişim merkezinde dahi kaç defa yaptım sayın EPDK lutfen gelen şikayetleri gelmedi demeyin lutfen