banner461

Kısmetse Önümüzdeki Ay

Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar Beldesinde 30 Mart yerel seçimleri ve sonrasında dinlenemediğini söyleyen Başkan Ali Karaaslan, Ağustos ayının ardından bir süre izne ayrılacağını söyledi.

banner503
Kısmetse Önümüzdeki Ay
05 Ağustos 2014 Salı 10:08

banner143
banner134

 Kısmetse Önümüzdeki Ay

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar Beldesinde 30 Mart yerel seçimleri ve sonrasında dinlenemediğini söyleyen Başkan Ali Karaaslan, Ağustos ayının ardından bir süre izne ayrılacağını söyledi.

30 Mart yerel seçimleri öncesinde ve sonrasında çok yoğun bir dönem geçirdiğini, Belediyenin çalışmalarının yanı sıra yeni Planlamalar nedeniyle yorgun düştüğünü söyleyen Başkan Ali Karaaslan, “Seçimlerden bu yana doğru dürüst dinlenme fırsatım olmadı. Ama biz Uçhisar kasabası halkına 7 gün 24 saat hizmet etme söze verdik. Ağustos ayı da gerek toplantılar, gerekse belediyemizin yeni planlamaları açısından son derece yoğun geçecek. Bu nedenle İnşallah önümüzdeki ay bir süre dinlenme fırsatı elde edeceğim” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş 2 - 6 yıl önce
piyangodan başkan olunca böyle oluyor demekki süslünün tırnağı olamazsınız
Avatar
vatandaş - 6 yıl önce
yat yat sen merak etme işler kendi halinde yürüyor zaten.
Avatar
aK KURTLAR - 6 yıl önce
vatandaş ve 2 vatandaş yazan rumuzlu kişiler, alibey nere osman nere tırnağı olamaz olmayan olmaz bişi varsa osman ali abimin tırnağı bile olmaz belediyede her konu ile birebir ilgileniyor.7/24 belediyede haram yemiyor.bil hasaa belediye bütçesini belediyenin kasasını dolduruyor.sizin borçlarınızı ödüyor.tatili hak etti.zaten bizler bu başarılı olacağını ve belediye başkanlığı becereceğini bildiğimiz için destek verdik.osmaınıda iyi tanırım ali abimide iyi tanırım , osmanla kıyaslayamam. ali karaaslna ilkeli dürst bilgili osmanla tartışılmaz.
Avatar
Erdal - 6 yıl önce
vatandaş rumuzlular, kardeş biz osmanı yani ben osmanı iyi tanırım ali abimide iyi tanırım.2009 da osmanın yanında idik fakatt osman o eski osman olmadığını anladığımız için 2014 de ali abimin yanında olduk osmanın eski arkadaşları olarak.ali karaaslanın belediye başkanı olmasından memnunuz görevini başarı ile yürütüyor.bunda bunu hissettiğimiz için destekledik.osmanla alibeyi aynı katagoride değerlendirmem aralarında çokk farkk var alibye osman yetişemez.çok büyük hizmetler yapacak ve yapacaktırda.
Avatar
ali bey - 6 yıl önce
ali bey çalışıyor deniyor ne yaptı bana elle tutulur bişey gösterin
Avatar
esnaf - 6 yıl önce
başkan tatili hak etti.tasimaciligi yumurtacilara vermek icin cok ugrasti.halktan uzak yumurtacilara yakin.
Avatar
Erdal - 6 yıl önce
sayın erdal bey diye yazan kişi lafı karanbole sallama bu dünyanın öteki dünyası yani sen pek anlamazsınya ahitetide var.alibey senin batık başkanın gibi değil kimseye seçim için maddi yardımda bulunmadı.bunlar ayıp sen başkaları ile karıştırma işine bak.beni bilsen ne olur bilmesen ne olur.erdal deyince demekki biliyon.siyasi yönle kişilik yönleri karıştırma bubnları kişileri tanırken birbirinden yaırt et emiii
Avatar
yabanlı - 6 yıl önce
çevre kasabalarda en nemelazımcı yer insanların dini imanı menfaat herkes birilerinden şikayetçi dini değerler trizm sayesinde tahrip olmuş ellerinden gelse dini değerleri trizm bölgesinden uzaklaştırma peşindeler başkanların dogrusuda olur yanlışıda osmanbey ynlşta ısrar etti seçimde gördü alibeyde aynı uslupta karşısındaki insana degervermiyo değişen bişey yok osman gider ali gelir ali gider veli gelir