banner461
banner195

Korkmaz’dan Teşekkür

Nevşehir Karoserciler, Marangozlar ve Ağaç İşleri odası başkanı Ramazan Vedat Korkmaz, oda hizmet binasının açılışına büyük bir teveccüh gösteren protokole ve açılışa katılanlara teşekkür etti.

Korkmaz’dan Teşekkür
02 Aralık 2013 Pazartesi 19:23

banner143
Karoserciler Marangozlar ve Ağaç İşleri Odası hizmet binası törenle açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Karoserciler, Marangozlar ve Ağaç İşleri odası başkanı Ramazan Vedat Korkmaz, oda hizmet binasının açılışına büyük bir teveccüh gösteren protokole ve açılışa katılanlara teşekkür etti.

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in yanı sıra Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Başkanı Ali Rıza Ercan, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, esnaf odaları başkanları, iş adamlarının katıldığı oda hizmet binasının açılışının tüm Karoserci, Marangoz ve ağaç işleri esnafına hayırlı olmasını dileyen Başkan Ramazan Vedat Korkmaz, “Nevşehir belediyemizin odamıza tahsis ettiği yeni hizmet binamızın açılışına katılan herkese bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Esnaf ve sanatkarımızı da son derece mutlu eden bu tablo bizleri de ziyadesiyle memnun etmiştir” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.