banner461
banner195

Liseli öğrencilerden örnek davranış

Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencileri tarafından ihtiyaç sahibi çocuklara çeşitli oyuncaklar yapılarak hediye edildi.Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Bölümü öğrencileri “ Sebeb-i...

Liseli öğrencilerden örnek davranış
30 Mayıs 2017 Salı 14:09

banner143
banner134
Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencileri tarafından ihtiyaç sahibi çocuklara çeşitli oyuncaklar yapılarak hediye edildi.
Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Bölümü öğrencileri “ Sebeb-i Mutluluk” adını verdikleri proje kapsamında Askıda Elbise projesine ihtiyaç sahibi çocuklara çeşitli oyuncaklar yaparak hediye etti. Okul Müdür Yardımcısı Ayşe Kahveci yaptığı açıklamada "Bu iyilik hareketi olan sebeb-i mutluluk projemize devam ediyoruz" dedi. Kahveci, “ Okulumuz Çocuk Gelişimi bölümünde öğrenim gören öğrencilerimiz bu proje ile birlikte topluma karşı olan sorumluluklarının bir farkındalık sağlamak amacıyla yapmışlardır. Öğrenciler tarafından okulda toplanan 51 adet oyuncak ile yola çıkılan projede yapılan çalışmalar ile birlikte 200 oyuncak yapıldı. Bu oyuncakları öğrencilerimiz Askıda Oyuncak projesi kapsamında ilimizde kalan mülteci çocuklara verilmek üzere yetkililere teslim etti” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.