banner461
banner195

MEDAŞ Elektrik Bağlamayınca…

Nevşehir İl Merkezinde, ilçe ve beldelerde etkinliğini daha fazla artırmak amacında olan PTT Başmüdürlüğü Sanayi mevkiinde hizmet vermesi planlanan hizmet binasına elektrik çektiremedi.

MEDAŞ Elektrik Bağlamayınca…
18 Ağustos 2014 Pazartesi 17:26

banner143
banner134

 MEDAŞ Elektrik Bağlamayınca

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Merkezinde, ilçe ve beldelerde etkinliğini daha fazla artırmak amacında olan PTT Başmüdürlüğü Sanayi mevkiinde hizmet vermesi planlanan hizmet binasına elektrik çektiremedi.

Edinilen bilgiye göre, Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odasının hemen yanında belediyenin tahsis ettiği alanda inşa edilen PTT Sanayi Bürosunun yapımı tamamlandı. Ancak belediye tahsisli olması nedeniyle MEDAŞ söz konusu alana elektrik bağlamadı. Zira elektrik bağlanabilmesi için PTT Başmüdürlüğünden tapu istendi.

Bu gelişme üzerine yeniden belediyenin kapısını çalan PTT Başmüdürlüğü ilimizdeki birçok Sivil Toplum Kuruluşu gibi yapılan tahsise karşılık bir tapu verilmesi ricasında bulundu. Önümüzdeki günlerde bu sorunun aşılması ve MEDAŞ tarafından yeni hizmet alanına elektrik bağlanması ile PTT Sanayi Bürosu hizmet vermeye başlayacak.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
aha buraya yazıyom bu medaş bir gün birilerini katil edecek