banner461
banner195

Medaş Nevşehir'de Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi

MEDAŞ Nevşehir’de Elektrik Mühendisleri ve Elektrikçilerle İle Buluştu.

Medaş Nevşehir'de Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi
28 Eylül 2017 Perşembe 12:10

banner143
banner134
Medaş Tarafından Nevşehir'de Bilgilendirme toplantısı düzenlendi. MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş) uygulamada yaşanan sorunları dinlemek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasında kahvaltılı toplantı düzenlendi.

Toplantıya Medaş Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Başer, Yenilenebilir Enerji ve Tesis Kabul Müdürü İlkay Yüksel, Proje ve Kamulaştırma Müdürü Ethem Konar, Tüketici Hizmetleri Müdürü Mustafa Sağlam, Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Tamer Kaçak, Nevşehir Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mustafa Gök ve Nevşehir Medaş İşletme Sorumluları Sefa Teryaki, Ümitcan Türkay, Uğur Ballı-Arzu Özçat Nevşehir'de çalışan elektrik mühendisleri ve elektrikçiler katıldı.

MEDAŞ yetkililerinin proje onayı, enerji müsaadesi ve tesis kabulü konularında yaptığı sunumda, mevzuat değişiklikleri ile hizmet kalitesini arttırmak ve yaşanan sorunların iyileştirilmesi için yapılan çalışmalar paylaşıldı. Sonrasında sektör temsilcileri uygulamalar ile ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler.
MEDAŞ  Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Başer, "Bu toplantının temel amacı, uygulamada yaşanan sorunları birebir işin sahiplerinden dinlemektir. İş ortağımız olarak gördüğümüz serbest elektrik mühendisleri ve elektrikçilerin sorunlarını çözmek asli görevlerimizden biridir. Toplantıya katılan tüm katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Eğer ki, işimizi daha iyi hale getireceksek, bunu karşılıklı iletişim ile sağlayabiliriz. Bu toplantılarda sektör temsilcileri tarafından paylaşılan fikirler ve dile getirilen öneriler, bizim işimizi daha iyi yapmamız ve hizmet kalitesini daha da yukarı taşımamız için çok kıymetlidir." dedi

 
Bilgilendirme yapan Medaş sıkıntıları dinledi ve gerekli notları alarak en kısa zamanda sıkıntıları çözecezeklerini ifade ettiler.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.