banner461
banner195

Memur-Sen’den Tanrıver’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, AK Parti İl Başkanlığına atanan Avukat Mehmet Ali Tanrıver’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 Memur-Sen’den  Tanrıver’e Hayırlı Olsun Ziyareti
20 Haziran 2014 Cuma 12:07

banner143
banner134

 Memur-Sen’den  Tanrıver’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, AK Parti İl Başkanlığına atanan Avukat Mehmet Ali Tanrıver’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ile Memur-Sen’e bağlı sendikaların Şube yöneticilerinden oluşan bir heyet, geçtiğimiz günlerde AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti İl Başkanlığı görevine atanan Avukat Mehmet Ali Tanrıver’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Memur-Sen Nevşehir Temsilcisi Mustafa Özdemir, Tanrıver’e çalışmalarında başarılar diledi.

Özdemir; “Ak Parti iktidarımızın ilimizdeki temsilcilerinden biri olan Ak Parti İl Başkanımız Sayın M. Ali Tanrıver’e Memur-Sen İl Temsilciliği ve bağlı sendikalarımızın Şube Başkanları ile birlikte başarılar dilemek istedik. Görevinin hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Ülkemiz oldukça hassas bir dönemden geçiyor. Böyle bir dönemde kendisinin il başkanlığının zor olacağını düşünüyoruz. Bizler Memur-Sen olarak gerek referandum gerekse çözüm sürecinde olduğu gibi doğrularımızı hep ortaya koyduk. Bundan sonraki süreçte de yine aynı bilinçle hareket edeceğimizi belirtmek istiyorum. Özellikle Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde de dik duruşumuzu devam ettireceğimizi ifade ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu mutluluğunu dile getiren AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, ise tüm sivil toplum örgütleri ile kaynaşma halinde hizmet etme çabası içerisinde olduklarını belirterek, bundan sonraki süreçte de bu birlik ve beraberliğin daha da ileri düzeye ulaştırılacağını kaydetti.

Tanrıver; “Sayın Başbakanımız bu süreçte il başkanlığına bize teveccühte bulundu. Allah kendilerinden razı olsun. İnşallah ilimiz için güzel hizmetler edeceğimize inanıyorum. Bu dönemde Sivil Toplum Kuruluşlarımızla birlikte olmaya, onlarla bir arada çalışmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı Memur-Sen’e bağlı sendikalarımızın başkanlarına ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
memur - 4 yıl önce
taklacı sendika ne olacak. seneye de 1+1 e kapalı kapılar ardında imza atarsınız artık.