banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz, Nevşehir sanayi esnafıyla sohbet etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, 1 Kasım seçimleri sonrasında Ak Parti’ye destek veren Sanayi esnafına teşekkür etti.

Milletvekili Açıkgöz, Nevşehir sanayi esnafıyla sohbet etti.
31 Aralık 2015 Perşembe 13:14

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz1 Kasım Pazar günü gerçekleştirilen 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinde AK Parti'ye ve kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

Açıkgöz 1 Kasım için Nevşehir sanayi esnaflarına teşekkür etti...

Seçildikten sonra esnaftan kopmayan ve her zaman esnafın yanında olmayı bilen Milletvekili Açıkgöz, bugün Metal-İş Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek, esnaf ile birlikte yemek yedi soba başında çay içip sohbet etti, 1 Kasım seçimlerinde Ak Parti’ye verdikleri destekten dolayı kendilerine teşekkür etti. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, "Metal İş sanayii sitemizde esnaflarımızla bir aradayız. Havanın soğukluğunda hemşerilerimizin sıcak tebessümleri gönüllerimizi ısıtıyor ..."

Ak Parti’ye verdikleri destekle Türkiye’nin istikrarlı bir sürece girdiğini kaydeden Açıkgöz, sanayi esnafının sözünün eri olduğunu bir kez daha gördüklerini belirterek, “ Esnafımız, istikrar ve güven için, huzur için Ak Parti’ye destek vereceğini söylemişti. Biz her zaman esnafımıza inandık ve esnafımızın sözüne itibar ettik. 

Metal-İş Sanayi Sitesi esnafımız da, 1 Kasım seçimleri öncesinde Ak Parti’ye destek vereceğinin sözünü vermişlerdi şükürler olsun ki sözlerini yerine getirerek, ülkemizde huzur, barış ve en önemlisi istikrarın kapısını araladılar. Esnafımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve esnafımıza layık bir hizmet anlayışıyla hem Nevşehir’imize hem de ülkemize nice güzel hizmetler getireceğimizin sözünü veriyoruz. Esnafımız bize destek vereceğinin sözünü verdi ve bu sözünü tuttu. Biz de hizmet edeceğimize söz verdik ve bu sözümüzü yerine getireceğiz “ dedi. 

‘ SOBANIN BAŞINDA ÇAY KEYFİ , SOHBET VE MUHABBET SAMİMİYDİ ‘

Nevşehir Metal-İş Sanayi Sitesi esnaflarını ziyarette, hem esnafın yaptığı tamir hem de makine üretim tesislerini gezen Milletvekili Açıkgöz, sobası yanan bir esnafın daveti üzerine keyifli bir sohbetin içerisine girdi.

Açıkgöz, “ Esnafımız, 1 Kasım’da o soğuk rüzgârların estiği dönemde bizlere verdiği destekle hem partimizi hem de ülkemizin geleceğini ısıttı. Şimdi yine soğukta bizleri davet ederek sıcak ve samimi işyerlerinde bizleri ağırladılar. İşte Nevşehir esnafının sıcaklığı işte esnafımızın samimiyeti…

Tüm Nevşehir Esnafımızla gurur duyuyor ve her zaman yanlarında olup, birlikte güzel işler yapacağımıza söz veriyoruz “ dedi. 


AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz'ün esnaf ziyaretlerine AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver, İl Yönetimi ve Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz'de eşlik etti.


Ziyaretlerin önümüzdeki günlerde devam edeceği kaydedildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.