banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz, Savcı Mehmet Temiz'i Hastanede Ziyaret Etti ..

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ, bugün Osmaniye yakınlarında geçirdiği trafik kazası sonrasında tedavi altına alınan Savcı Mehmet Temiz hocamızı Osmaniye' de ziyaret etti.

Milletvekili Açıkgöz, Savcı Mehmet Temiz'i Hastanede Ziyaret Etti ..
11 Şubat 2017 Cumartesi 21:10

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, bugün Osmaniye yakınlarında geçirdiği trafik kazası sonrasında tedavi altına alınan Savcı Mehmet Temiz hocamızı Osmaniye' de ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan AÇIKGÖZ:
"     Nevşehir' imizin önde gelen vakıf insanı ve manevî büyüğü emekli savcı Sn. Mehmet TEMİZ -Savcı Abimiz- bugün Osmaniye yakınlarında trafik kazası geçirdi. Osmaniye Devlet Hastanemizde tedavi altına alınan Savcı Abimizin hayati tehlikesi bulunmamakla beraber, kazanın etkisiyle oluşan ödemin dağıtılması için müşahede altında tedavisi devam etmektedir. 

     İlk andan itibaren üstün gayretleri ve ilgileriyle emeklerini esirgemeyen o anda Osmaniye'de bulunan AB Bakanımız Sn. Ömer ÇELİK' e, Osmaniye Valimiz Sn. Kerem AL'a, AK PARTİ Osmaniye Milletvekillerimiz Sn.. Mücahit DURMUŞOĞLU' na ve Sn. Dr. Suat ÖNAL' a şahsım ve hemşerilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum.

     Osmaniye Devlet Hastanesinde  ziyaret ettiğimiz Savcı abimize Allah'tan acil şifalar diler ; hemşerilerimizden ve sevenlerinden acil şifalar için dua bekleriz." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hafız - 2 yıl önce
Rabbim bu büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin inşAllah acil şifalar versin
Avatar
yusuf çiftçi - 2 yıl önce
Muhterem büyüğümüz ve hocamiza ALLAH tan acil şifalar diliyorum
Avatar
M.Y - 2 yıl önce
Geçmiş olsun, Allah'tan acil şifalar dileriz.
Avatar
Rm - 2 yıl önce
Rabbim Şifa versin inş..