banner461
banner195

Miraç Özcan Erkekliğe İlk Adımı Attı

Nevşehir in sevilen ve saygın ailelerinden "Özcan ve Kaya" Ailelerinin biricik evlatları "Miraç Özcan'ın" muhteşem sünnet merasimi davetlilerden tam not aldı.

Miraç Özcan Erkekliğe İlk Adımı Attı
29 Ağustos 2017 Salı 17:23

banner143
banner134
Ebru ve Adnan Özcan'ın yakışıklı oğulları Miraç Özcan'ın Göre Belediyesi düğün salonunda düzenlenen görkemli bir tören ile Peygamber Efendimizin sünnetini yerine getirerek erkekliğe ilk adımını attı.

Kapıda Davul'la karşılanan Minik Miraç Özcan'ın Sünnet merasimine Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu ile çok sayıda eş dost akraba ve kabalalık bir davetli topluluğu katıldı.   
 
Sünnet düğününde aileler konuklarını kapıda karşılayarak en iyi şekilde ağırlarken, Anne Ebru ve Baba Adnan Özcan, “Sünnet şölenimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Sünnet düğünün sunumlarını FİB Ajans ve Organizasyon Adına Fikret Çapacı yaparken Düğünde Minik Miraç Özcan Diriliş müziği eşliğinde Yeniçeri Askerleri ile sahneye getirilirken, Palyaçolarda sünnet düğününe katılan çocukları eğlendirdi. Sünnet pastasına müteakiben konuklara pasta ikram edildi.

Daha sonra Miraç Özcan'a Annesi Ebru hanım ile Babası Adnan Özcan bey​ tarafından Kuran ı Kerim ve Türk Bayrağı verilmeside davetlileri duygulandırrıken uzun süre alkışlandı.

Birçok akraba ve dostunda katıldığı sünnet düğününde  "Ebru ve Adnan Özcan" çifti oğulları Miraç Özcan'ın sünneti ile yaşadığı gururu misafirleri ile paylaştı.  


Sünnet-i müekkedeleri yerine getiren Minik Miraç Özcan'ın Erkekliğe adım attığı bu gurur gününde anne ve babası Ebru ve Adnan ÖZCAN Çifti, “Bu gün ailemiz için en önemli ve güzel günlerden biridir. Bu gururu ve mutluluğu yıllar önce oğlumuzun doğumu ile yaşamıştık. Bu günde erkekliğe adımlarıyla yaşama devam ettik. Böylesine önemli bir günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Allah’ın izni ile inşallah oğlumuzun mürüvvetini görmekte bir arada nasip olur” dediler.


Bizde FİB Ajans Organizasyon olarak Özcan ailesine yavrularıyla beraber ömür boyu mutluluklar dileriz.

Düğün ve Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir ve Kapadokya da ki en önmeli adresi FİB ajans & Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444 
GSM: 0 532 627 28 74
www.nevsehirorganizasyon.com
www.fibajans.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.