banner461

Muhtar bile olamaz denilen Erdoğan Cumhurbaşkanı oluyor

Hürriyet gazetesinin, belediye başkanı olduğu dönemde,Siyasi hayatı bitti denilerek "Muhtar bile olamaz" dediği Erdoğan Cumhurbaşkanı olmak üzere..

banner503
Muhtar bile olamaz denilen Erdoğan Cumhurbaşkanı oluyor
01 Temmuz 2014 Salı 13:28

banner143
banner134

 Hakimiyet Kayıtsız şartsız Milletindir...! Öyle değilmi? Ee o zaman neden Milli İradeye saygı duymuyorsunuz... Muhtar bile olamaz diyen Oyunun piyonları şimdi Halkın iradesiyle önce Başbakan yaptı sonra Cumhurbaşkanı yaparak Milletin Baş Tacı  hazırlanıyor...
"Bu bir hatime değil bir Fatiha, bir açılıştır!" deyip Fatiha Suresi'ni Türkçe okuyan Recep Tayyip Erdoğan'ın 12. Cumhurbaşkanı adaylığı, Milletimize, Memleketimize ve tüm Coğrafyaya hayırlı olsun inşAllah...


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde şiir okuduğu gerekçesiyle hapis cezası almıştı. 

"MUHTAR BİLE OLAMAZ" DEDİLER

Erdoğan'ın aldığı cezayı manşetine taşıyan Hürriyet de her zamanki Erdoğan düşmanlığını konuşturmuş ve dönemin Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök'ün talimatıyla "muhtar bile olamaz" manşetini atmıştı. 

12 YILDIR KAYBETMEDİ, KÖŞK'ÜN DE EN GÜÇLÜ ADAYI

Ertuğrul Özkök'ün dümeni tuttuğu Hürriyet'in, yaklaşık 12 yıl önce muhtar bile olamaz dediği Tayyip Erdoğan, 12 yıl içinde girdiği 8 seçimin tamamını kazandı. Bugünse 3 dönem Başbakanlığın ardından Cumhurbaşkanlığının da en güçlü adayı.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
osman - 6 yıl önce
kartel medyası görevini layıkıyla yaptı şimdi sıra parelelcilerde onlarda görevini yapacak adaylık açıklandı artık seçime kadar paralel yapı elinden geleni yapacak ama sandıkta hezimete uğrayacaklar.
Avatar
milli irade - 6 yıl önce
Adam gibi adam
Recep Tayyip Erdogan
Avatar
Recep Tayyip ERDOĞAN - 6 yıl önce
osmanlı'ya bir adım...
Avatar
Veli Turak - 6 yıl önce
başbakanımız paralelle mücadele hiç bitmeyecek diyor ama nevşehirde atanan ve atanacak bazı bürokratlar paralelle içiçe. vali belediye başkanı vekiller bilmiyormu
Avatar
ak uçhisar - 6 yıl önce
halkın adamı,
hakkın adamı,
gümbür gümbür geliyor.
reisi cumhur recep tayyip erdoğan...