banner461
banner195

Mustafa Açıkgöz'den Mevlid Kandili Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Eczacı Mustafa Açıkgöz, Mevlid Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Mustafa Açıkgöz'den Mevlid Kandili Mesajı
02 Ocak 2015 Cuma 15:00

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Eczacı Mustafa Açıkgöz, Mevlid Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. 

Açıkgöz mesajında; Peygamberimizin doğum günü olan Mevlid Kandili’ni birlikte yaşıyoruz. Bu günün tüm hemşehrilerimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Birbirimizi sevmeyi, doğruluğu, hoşgörüyü, şefkat ve merhameti Peygamber efendimizin sünnetleriyle öğrenerek nesiller boyu devam ettirdik. Takip ettiğimiz geleneğin gücü ve bunun hala milletimizin gönlünde yaşaması, gelecek için bizleri umutlandırmaktadır.”dedi.

     İslam dünyasının ve toplumların içinde bulunduğu problemlerin temelinde; Peygamberimizin bütün insanlığa gönderdiği çağrının gerektiği gibi anlaşılamamasının yattığını dile getiren Mustafa Açıkgöz; “Peygamber Efendimizin evrensel boyutu bulunan ve temelinde insanlığın huzur ve mutluluğunu esas alan çağrısının anlaşılması, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza, gençlerimize sağlıklı bir şekilde aktarılması ve yaşatılması için üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz. İşte Mevlid Kandili ve diğer mübarek gün ve geceler, bu çağrıyı gönlümüzde, zihnimizde, hayatımızda diri ve canlı tutmak adına fırsat günleridir. Bu günler toplumsal birlik ve beraberliğin, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı günlerdir.

     Sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıldönümü olan Mevlid kandilinin bütün insanlığa rahmet ve huzur getirmesini Yüce Mevlâ’dan niyaz eder, tüm Nevşehirli hemşehrilerimizin ve bütün İslam âleminin Mevlid Kandilini tebrik ederim.”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sanayi esnafları - 3 yıl önce
sizinde kandiliniz mübarek olsun sayın eczacımız rabbim gönlüne göre versin inşallah bizler sanayi esnafı olarak her zaman yanındayız
Avatar
gülşehirli koç aileleri - 3 yıl önce
halkın adamı adam gibi adam seninde kandilin mübarek olsun gülşehirden size ve tüm islam alemine sevgiler
Avatar
gönlümüzün vekili - 3 yıl önce
gönüllerin vekili abicim allahın izniyle yeni dönemde meclidesin.ancak işleri kıskanma ve karın darlığı olan mevcut akp il ve ilçe yönetimi umarım bu haberede müdahale etmez etsede farketmez reklem panolarından o hoşgeldin başbakanım afişini kaldırtırsınız ama milletin gönlünden nasıl kaldıracaksınız mustafa açıkgöz sevgisini.
Avatar
Nevşehirli - 3 yıl önce
yüzünde gülücük eksik olmayan güzel insan yolun bahtın açık olsun.
Avatar
AK DAVALISI VE SEVDALISI - 3 yıl önce
Sayın mustafa açıkgöz kardeşim geçen dönem çamurat izikalsın politikası izlediler ama bu dönem bu halka yuturamazlar seningibi 40 50 bin müşteriye ulaşmış ve bunların ğönlünü fetetmiş seningibi halkın adamlarını koymazlarrsa üç sıfırdeyil üçün birini alırık bakalım