banner461
banner195

Mustafapaşa'da Çevre Günü Yürüyüşü

5 Haziran Dünya Çevre Günü Nevşehir’de düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider'in de katılımlarında bir yürüyüş gerçekleştirildi.

Mustafapaşa'da Çevre Günü Yürüyüşü
09 Haziran 2013 Pazar 20:49

banner143
banner134

Çevre günü kapsamında Güzel ilçemiz Ürgüp ün beldesi Mustafapaşa Belediyesi'nin organizasyonunda Nevşehir Milletvekillerimiz ve hemşerilerimizle birlikte Gomeda vadisinde doğa yürüyüşü gerçekleştirildi...
Yürüyüşe katılan Nevşehir AK Parti Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Sağlık için 7 den 77 ye herkesi spoar yapmaya davet etti. Gizligider Çevre Günü dolayısıyla Temiz İnsan Temiz Çevreyle Sağlık bulur bu yüzden Doğamızı koruyalım çevremizi temiz tutalım dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali - 6 yıl önce
nevsehirde tek milletvekili var zaten digerleri uyuyor
Avatar
Doğrucu Davut - 6 yıl önce
özdeyiş "temiz insan temiz çeyreyle sağlık bulur bu yüzden doğamızı koruyalım çevremizi temiz tutalım" ...
Avatar
sefa özkan - 6 yıl önce
valilik önünde aileler halinde 25-30 kişilik bir grup halinde bir saati aşkın bir sürede bekledik, bilboard ve duyurularda servis kaldırılacağı belirtilmişken maalesef bu kadar çok sponsoru olan bir etkinlikte servis gelmedi. sponsoru çok olan bu etkinliğe maalesef yakışmadı.
Avatar
milet - 6 yıl önce
teşkilatla ilgili olması güzel,vatandaşla bütünleşmesi ve bunu daha etkin yapması,yerel sorunlarla daha da ilgili olması yerinde olur.o vizyona sahip.allah yolunu açık etsin.