banner461
banner195

Nar Beldesinde Bayramlaşma

Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Nar kasabasında Bayramlaşma  programı Bayramın 2. Günü Taziye Evi binasında sabah kahvaltısıyla birlikte günün erken saatlerinde başladı.

Nar Beldesinde Bayramlaşma
05 Eylül 2017 Salı 17:51

banner143
banner134
Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Nar kasabasında Bayramlaşma  programı Bayramın 2. Günü Taziye Evi binasında sabah kahvaltısıyla birlikte günün erken saatlerinde başladı. Kahvaltı  sonrasında yemek  duasının ardından , hatim duası yapıldı.

Nar Belediye Başkanı Ali  ERDOĞMUŞ’un Hatim  Duasını  yapmasından sonra , sıcak ve soğuk içecek  ikramlarıyla  bayramlaşma  devam etti.

İki  bayram  arasında  gerçekleşmiş olan cenaze sahiplerinin taziyeleri  kabul  ettiği , Topluca  Bayramlaşmanın  yapıldığı   programda ,  katılımcılara  TÜRK BAYRAĞI dağıtıldı ,   çocuklar Başkan ERDOĞMUŞ’tan bayram harçlıklarını aldılar. 
Bayramlaşma programı , taziye  sahiplerinin taziyeleri  kabul etmesi ile sona erdi. Taziye sahipleri Başkan ERDOĞMUŞA ,  yapmış olduğu  Taziye  binasından ve Nar  Belediyesinin  vermiş  olduğu  hizmetten dolayı çok memnun kaldıklarını dile getirdiler.
İl  dışından  gelen  misafir  katılımcılar  ve taziye sahipleri de , Topluca  Yapılan bayramlaşma programın, içerik  ve uygulama  bakımından çok  isabetli   olduğunu ve çok memnun  kaldıklarını belirttiler, yapandan ,  yaptırandan, yapılmasına  vesile olandan ,  hizmet verenden , herkesten  ALLAH  Razı  olsun ,  çok  güzel  bir bina ve çok  güzel  bir  hizmet  olduğunu söyleyerek başkan ve ekibini tebrik ettiler.
Bayramlaşmaya  katılanlar;  Bayramlaşma programından , Mezarlık  bakım,   temizlik  ve cenaze hizmetlerinden  dolayı da  Nar  Belediye Başkanı ERDOĞMUŞ’a ve  Belediye çalışanlarına da memnuniyetlerini bildirerek  teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.