banner461
banner195

Nar’ı Arsenik’ten Kurtaracak Proje

Nevşehir merkeze bağlı Nar kasabasında başkan Ali Erdoğmuş’un aday gösterilmesi ve yeniden göreve seçilmesi durumunda en öncelikli çalışmalarından biri kasabanın içme suyunu arsenikten kurtarmak olacağı belirtiliyor.

Nar’ı Arsenik’ten Kurtaracak Proje
26 Kasım 2013 Salı 11:16

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Nar kasabasında başkan Ali Erdoğmuş’un aday gösterilmesi ve yeniden göreve seçilmesi durumunda en öncelikli çalışmalarından biri kasabanın içme suyunu arsenikten kurtarmak olacağı belirtiliyor.

Kasaba da bulunan ilan alanlarına aylar önce kasabanın içme suyunu arsenikten kurtaracak projeyle ilgili ilan astıran Başkan Ali Erdoğmuş’un bu projesini yeni dönemde gerçekleştirmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehir - 4 yıl önce
nar'ı nevşehir'e katmak lazım. şehrin burnunun dibinde kasaba olur mu? hakikaten bunun ciddi ciddi düşünülmesi ve gerçekleştirilmesi lazım
Avatar
nar sevdalısı - 4 yıl önce
beş sene niye beklemiş o zaman arsenik yokmuymuş
Avatar
Ömer USTA - 4 yıl önce
seçildiğinden bugüne kadar ne yaptin ki tekrar seçilirsen bunu yapacağini belirtiyorsun.ikinci bir dönem için tekrar aday gösterilirsen nar için büyük kayip,elini vicdanina koy buraya yakişirmisin ikinci dönem adayliğin.aday gösterirlerse vebalden kurtulamazlar.
Avatar
narlı yaşar - 4 yıl önce
ali başkan nar için ne yaptın utanmadan bir daha istiyorsun
Avatar
mustafa - 4 yıl önce
ali hocadan seçim yatırımları arkadaşlar. kendisi için çalışmak 3000 kişi için çalışmaktan daha kolay olsa gerek (iyiki varsin yerel seçim)
Avatar
narlı - 4 yıl önce
nar belediyesin den meclis kararı çıkarıp belediye ye alınacak arsanın tapusunu neden kendi üzerine aldın? kasaba halkı olarak sizden açıklama bekliyoruz sayın başkan.
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 4 yıl önce
Sen ne yaptın @Narlı Yaşar. Hep daha fazlasını istedin. Hak etmediğinin senin olmasını istedin.
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 4 yıl önce
Bu kadar nankörlük sizide iflah etmez, bu memleketi de. Ömer usta ve Yaşar efendiler; hak sillesinin sedası yoktur. Bir vurdumu hiç devası yoktur. Allah herkesin gönlüne göre versin diyebilir misiniz aceba? Hı?