banner461
banner195

Nevşehir - Aksaray Karayolu Ulaşıma Açıldı

İki gündür etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle trafiğe kapalı tutulan Aksaray-Nevşehir ve Aksaray-Ankara karayolu ulaşıma yeniden açıldı.

Nevşehir - Aksaray  Karayolu Ulaşıma Açıldı
08 Ocak 2015 Perşembe 15:03

banner143
banner134
İki gündür etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle trafiğe kapalı tutulan Aksaray-Nevşehir ve Aksaray-Ankara karayolu  ekiplerin çalışmasının ardından ulaşıma yeniden açıldı.

Özellikle dün Gece boyunca etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Aksaray-Nevşehir ,Aksaray-Ankara, Aksaray-Konya karayolu trafiğe kapatılmıştı.

Karayolunda görev alan polis ekipleri, araçları beklemeleri için tesislere çekti. Araçların lastiklerini kontrol eden polisler, kar lastiği olmayan araçları trafiğe bırakmadı.

Çaresiz bekleyeceklerini belirten sürücüler ise, yakınlarda bulunan tesislere giderek orada beklediler. Ulaşıma yakalaşık olarak 24 saattir kapalı tutulan Aksaray-Nevşehir  ,Aksaray-Ankara ve Aksaray-Konya karayolu şuan itibariyle trafiğe açılırken, polis yolda geniş güvenlik önlemleri aldı.

Karayolunda büyük araçlar, belli noktalarda bekletilerek geçişlerine izin verilmiyor. Karayolları ekiplerince kar küremesi ve tuzlama çalışmalarınada devam ediliyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.