banner461

Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi´nin Erasmus+ Proje Başarısı

Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi´nin, Erasmus+ Programı Ana Eylem1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği 2014 Yılı Mesleki Eğitim Öğrencileri ve Personel Hareketliliği Proje başvurusu kabul edildi.

banner503
Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi´nin Erasmus+ Proje Başarısı
17 Temmuz 2014 Perşembe 23:54

banner143
banner134

T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı, Erasmus+ Programı Ana Eylem1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği 2014 Yılı Mesleki Eğitim Öğrencileri Ve Personel Hareketliliği Proje başvurusu kabul edildi.

    Son üç yıldır AB LDV Mesleki Eğitim Projeleri kapsamında biri ortak diğeri koordinatör olarak iki projesi kabul edilen ve 171.816 € hibe alan Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nin (Yeni İsmiyle Nevşehir İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) 2014 yılında da staj bir projesi daha kabul edildi. 
130.074 € hibe ile son üç yılda toplamda 301.890 € hibe ile bu alanda kırılması güç bir rekora imza attı. 
Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin “Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığında Korunma, Teşhis ve Tedavi Yaklaşımları ile Hastanelerde Beceri Eğitimi” adlı projesi ile öğrencilerimiz İspanya’da staj eğitim alacaklar. 
2014 yılında Nevşehir’de kabul edilen tek proje olarak kayıtlara geçmiştir. Nevşehir İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini (Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi) başarılarından dolayı tebrik ediyoruz
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yunus Emre - 6 yıl önce
tebrikler
başarı alkışlamak lazım.