banner461
banner195

Nevşehir Belediye Hizmet Binası ve Ticaret Merkezi Satıldı

Nevşehir Belediye Başkanlığı tarafından Belediye'ye ait arsanın üzerine yapımı devam eden kat irtifak tapulu Belediye Hizmet Binası kapalı teklif usulüyle ihaleye çıktı.

Nevşehir Belediye Hizmet Binası ve Ticaret Merkezi Satıldı
16 Haziran 2015 Salı 16:40

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanlığı tarafından Belediye'ye ait arsanın üzerine yapımı devam eden kat irtifak tapulu Belediye Hizmet Binası 10 Haziran 2015 günü saat 14:00'de Nevşehir Belediye Encümenince Meclis Toplantı Salonunda satışa çıkarıldı.İhaleye bir firma katıldığı ve bu firma tarafından satın aldığı bildirildi.

Nevşehir Belediye Meclisi tarafından satılmasına karar verilen Nevşehir Ticaret Merkezi Kompleksi içerisinde yer alan Nevşehir Belediye Hizmet Binası gerçekleştirilen ihale ile satıldı.

Nevşehir’in gelişen modern yapısına uyumlu olarak Cami Cedit Mahallesi Yeni Kayseri Caddesi üzerinde yapımı devam eden   Ticaret Merkezi Kompleksi içerisinde yer alan ve mülkiyeti Nevşehir Belediyesi’ne ait  Belediye Hizmet Binası’nın satılması, Nevşehir Belediyesi Meclisi tarafından  bir süre  önce kararlaştırılmıştı.

Söz konusu kararın sonrasında gerçekleştirilen  ihale ile Nevşehir Belediye Hizmet Binası 36,022 Milyon TL + KDV  bedelle satıldı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali rlza - 2 yıl önce
Bir ora kaldlydl şimdi tam oldu