banner461
banner195

Nevşehir Belediyelerine Turizm Desteği.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan 9 Belediye İçin 800 Bin TL Kaynak...Nevşehir'de bulunan turizm öncelikli belediyelere toplamda 850 Bin lira kaynak aktarımı yapıldı.

Nevşehir Belediyelerine Turizm Desteği.
28 Aralık 2013 Cumartesi 12:16

banner143
banner134

Nevşehir Milletvekillerimiz Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in Kültür Turizm Bakanlığı ile yaptıkları ortak çalışma ile Turizm Belediyesi konumundaki Belediyelerimizin projelerine toplam 850.000 TL kaynak aktarımı sağlamışlardır.
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri A.Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider tarafından yapılan açıklamaya göre, Kültür Ve Turizm Bakanlığı tarafından Nevşehir'deki 9 belediyeye turizm projeleri için 800 Bin TL kaynak aktarıldı. Yapılan açıklamaya göre Kültür Ve Turizm Bakanlığı tarafından Uçhisar Belediyesine Turgut Özal, Yunus emre caddeleri, 2 ve 4. Güven sokaklar kaldırım ve yol düzenlemesi nedeniyle 110 bin TL, Mustafapaşa Belediyesi'ne kanalizasyon yapımı ve yol düzenlemesi çalışmaları için 300 bin TL, Karacaşar Belediyesi'ne Atarük Bulvarı, Cumhuriyet Meydanı kilitli parke ve taş döşemesi nedeniyle 50 bin TL, Ortahisar Belediyesi'ne yol düzenlemeleri nedeniyle 95 bin TL, Ürgüp Belediyesi'ne yol düzenlemesi çalışması için 50 bin TL, Çat Belediyesi'ne yol, kanalizasyon ve peyzaj düzenlemeleri nedeniyle 50 bin TL, Hacıbektaş Belediyesi'ne köy içi yolların kilitli parke taşı ile döşenmesi nedeniyle 50 bin TL, Başdere Belediyesi'ne cadde ve yol düzenlemesi nedeniyle 45 bin TL ve Çalış Belediyesi' yol ve kaldırım düzenlemeleri nedeniyle 50 bin TL kaynak aktarıldı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Halil Özbek - 4 yıl önce
göreme belediye'sini listede göremedim. neden acaba, yapılacak hiç işi kalmadı da proje mi sunamadı, yoksa paraya mı ihtiyacı yok?